خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/04/30 11:38:53
سرویس سیاسی
/کابینه دوازدهم از منظر بهارستان/

میرزایی: دلسوزی رقیبان روحانی برای تشکیل کابینه دوازدهم از عجایب روزگار است

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس جمهور کلی گویی‌ها را کنار بگذارد و در ارتباط با مصادیق با شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان و فراکسیون امید مشورت کند.
میرزایی: دلسوزی رقیبان روحانی برای تشکیل کابینه دوازدهم از عجایب روزگار است عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس جمهور کلی گویی‌ها را کنار بگذارد و در ارتباط با مصادیق با شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان و فراکسیون امید مشورت کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201610105863068235.jpg میرزایی:,دلسوزی,رقیبان,روحانی,برای,تشکیل,کابینه,دوازدهم,از,عجایب,روزگار,است Icana

جلال میرزایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نزدیک شدن به زمان اعلام اسامی هیأت وزیران از سوی رئیس جمهور، اظهار داشت: از عجایب روزگار این است که جریان بازنده در انتخابات 29 اردیبهشت ماه 96 برای رئیس جمهور دلسوزی می‌کند و حامیان رئیس جمهور در انتخابات را مخاطب قرار می‌دهند و دغدغه این حامیان در تشکیل کابینه دولت دوازدهم را سهم خواهی می‌دانند و آن‌ها را مواخذه می‌کنند.

نماینده مردم ایلام، ایوان، شیروان، چرداول و مهران در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: کسانی که شبانه روز برای موفقیت روحانی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهور تلاش کردند و می‌توان گفت رئیس جمهور کاندیدای این حامیان بوده، این حامیان در حال حاضر دلسوزانه در صدد ارائه مشورت برای حفظ پایگاه اجتماعی و جلب حمایت هواداران رئیس جمهور هستند.

وی با بیان اینکه برای اینکه رئیس جمهور ملاحظاتی را جهت تشکیل کابینه در نظر گیرد، حامیان روحانی مطالبی را مطرح می‌کنند، افزود: جالب این است که جریان رقیب دلسوز رئیس جمهور شده و عنوان می‌کند، از رئیس جمهور سهم خواهی نکنید.

میرزایی با بیان اینکه در انتخابات ریاست جمهور دو جریان، برنامه‌ها و دیدگاه‌های خود را برای نحوه اداره کشور ارائه کردند و این مردم بودند که یک راه و روش را برای اداره کشور انتخاب کردند، متذکر شد: طیف رقیب این حق را ندارد که به این مباحث ورود کند و این موضوع زیبنده نیست زیرا با مردم سالاری مغایرت دارد.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بطور طبیعی جریان حامی رئیس جمهور در انتخابات، در حال حاضر انتظار دارد که روحانی در انتخاب وزرا دقت کند، زیرا این وزرا به لحاظ سیاسی جهت گیری‌شان باید با گفتمان پیروز در انتخابات هماهنگ باشد، یک کابینه ناهماهنگ به لحاظ سیاسی به خصوص در دور دوم با توجه به شرایط مشکلاتی را ایجاد خواهد کرد.

میرزایی متذکر شد: توصیه من این است که رئیس جمهور کلی گویی‌ها را کنار بگذارد و در ارتباط با مصادیق با شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان و فراکسیون امید مشورت کند، زیرا حامی اصلی رئیس جمهور بودند و با همت این‌ها بخش عمده‌ای از آرا روحانی اصلاح طلبی بوده است.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شرایط در دور دوم ریاست جمهور روحانی با توجه به مشکلات موجود در کشور، سخت خواهد بود، گفت: روحانی برای مقابله با این مشکلات و سختی‌ها باید پایگاه اجتماعی خود را حفظ کند و با توجه به انتقاداتی که رقیب از هم اکنون کارشکنی‌ها و تخریب‌ها را آغاز کرده، برای مقابله با این مسائل لازم است رئیس جمهور هواداران خود را پشت خودش داشته باشد، توجه نکردن به این مسائل می‌تواند مشکلاتی را در ادامه راه به وجود آورد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet