هدر اصلی
1396/04/30 13:30:47
سرویس دیگر رسانه‌ها
موسوی:

پیشنهادات مختلف درخصوص کابینه و شهرداری مصداق اختلاف تلقی نشود

نماینده مردم تهران،ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس گفت که طرح پیشنهادات مختلف در خصوص کابینه دوازدهم و شهرداری تهران در راستای کارآمدی آنها خواهد بود و نباید منشأ و مصداق اختلاف در یک جریان سیاسی تلقی شود.
پیشنهادات مختلف درخصوص کابینه و شهرداری مصداق اختلاف تلقی نشود نماینده مردم تهران،ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس گفت که طرح پیشنهادات مختلف در خصوص کابینه دوازدهم و شهرداری تهران در راستای کارآمدی آنها خواهد بود و نباید منشأ و مصداق اختلاف در یک جریان سیاسی تلقی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201608107773215963.jpg پیشنهادات,مختلف,درخصوص,کابینه,و,شهرداری,مصداق,اختلاف,تلقی,نشود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سیدفرید موسوی مطرح کرد: در زمان تشکیل هر دولتی نظرات مختلفی در خصوص چگونگی شکل‌گیری کابینه وجود دارد که این به معنای وجود اختلاف نیست بلکه همه نظرات خود را در این راستا ارائه می‌دهند که کابینه کارآمدی داشته باشیم و هر کس از زاویه دید خود پیشنهاداتی را مطرح می‌کند و شاخص‌هایی را ارائه می‌کند که این نباید منشأ و مصداق اختلاف بین طیف‌های مختلف یک جریان تلقی شود.

نماینده مردم تهران،ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: مثلاً در زمان انتخابات هر کس نظر خود را داشت اما بعد از انتخابات همه باید برای رشد، تعالی و پیشرفت کشور تلاش کنند. اکنون هم ممکن است طیف‌های مختلف یک جریان سیاسی نظرات خود را به دولت ارائه کنند اما تصمیم‌گیر نهایی دولت است و نظر مجلس هم در مرحله بعد اعمال خواهد شد.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس دهم اضافه کرد: در مورد شهرداری تهران هم نهایتاً انتخاب توسط منتخبین شورای شهر صورت خواهد گرفت و آنها هستند که بر اساس مصالح عمومی نسبت به انتخاب شهردار اقدام می‌کنند اما در نهایت شهردار منتخب مورد حمایت همه قرار خواهد گرفت و همه باید تلاش کنیم که شهری در شأن مردم داشته باشیم.

موسوی یادآور شد: در حال حاضر هر کس پیشنهادات خود را مطرح می‌کند و اعضای منتخب شورای شهر پنجم درحال بررسی معیارها و مصادیق هستند و فرصت یکی دو ماهه‌ای برای این بررسی‌ها وجود دارد. من فکر می‌کنم وجود پیشنهادات مختلف کمک می‌کند که منتخبان شورا نهایتاً بهترین تصمیم را اتخاذ کنند.

به گزارش ایسنا؛ نماینده مردم تهران،ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت که طرح پیشنهادات مختلف در راستای شهرداری کارآمد برای شهر تهران و کابینه کارآمد در دولت دوازدهم است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet