هدر اصلی
1396/04/30 15:59:29
سرویس اجتماعی
خضری مطرح کرد:

جزییات سفر دوروزه کمیسیون اجتماعی به مشهد/ نشست با مجمع خیرین آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در تشریح سفر دو روزه کمیسیون متبوعش به مشهد از نشست با تشکل های کارگری و مجمع خیرین کارآفرین و افتتاح هتل هومن خبر داد.
جزییات سفر دوروزه کمیسیون اجتماعی به مشهد/ نشست با مجمع خیرین آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در تشریح سفر دو روزه کمیسیون متبوعش به مشهد از نشست با تشکل های کارگری و مجمع خیرین کارآفرین و افتتاح هتل هومن خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201707106807631220.jpg جزییات,سفر,دوروزه,کمیسیون,اجتماعی,به,مشهد/,نشست,با,مجمع,خیرین,آموزش,فنی,و,حرفه,ای,خراسان,رضوی Icana

رسول خضری در گفت وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت در تشریح سفر دوروزه ی اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس به خراسان رضوی و شهر مشهد گفت: ۱۲نفر از اعضای کمیسیون به همراه علی ربیعی وزیر تعاون، کار ورفاه اجتماعی و همچنین حیدری  قائم مقام سازمان تامین اجتماعی به شهر مشهد سفر کرده و نشستی با تشکل های کارگری و مجموعه سازمان های مردم نهاد فعال دراین زمینه برگزار کردند .

نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه اعضای کمیسیون در جریان این سفر دو روزه هتل هومن شماره ۱را افتتاح کردند، افزود: فعالیت عمرانی این هتل حدود ۱۳ سال متوقف و تبدیل به مخروبه شده بود که در مدت ۲سال مقاوم سازی و بازسازی آن انجام شد که امروز به بهره برداری رسید.

افتتاح هتل هومن برای استفاده کارگران تامین اجتماعی

خضری ادامه داد: این هتل زیرمجموعه سازمان تامین اجتماعی بوده و برای استفاده کارگران وزحمت کشان تامین اجتماعی که کار فرمای همه ما هستند احداث شده است .

وی با اشاره به جزئیات سفر دوروزه کمیسیون اجتماعی به مشهد یادآور شد: در ادامه اعضای کمیسیون از مجمع خیرین آموزش های فنی و حرفه ای استان خراسان رضوی بازدید کردند که این استان به عنوان یک الگو و پایلوت در این زمینه مطرح است.

مشهد الگوی پیشتاز فنی و حرفه ای در کشور

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه در این مجمع فعالیت های هتلداری و خیاطی و سایر کارآفرینی ها در این زمینه رونق یافته است، افزود: با توجه به ظرفیت های بی نظیر کشور به ویژه در حوزه گردشگری و آموزش های فنی و حرفه ای باید با استفاده از توانایی لیزینگ ها و شرکت های تابعه ی تامین اجتماعی بتوان طرح پایلوت مشهد به عنوان یک الگوی پیشتاز درسایر مناطق کشور استفاده کرد.

وی با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال، ادامه داد: بخش آموزش های فنی و حرفه ای، توریست و گردشگری می توانند نقش بسزایی در اشتغال زایی کشور داشته باشند و با توجه به اینکه مشهد سالیانه ۲۷میلیون گردشگر جذب می کند و بسیاری از ریل گذاری ها در این شهر صورت گرفته می تواند به عنوان الگوی موفق در سایر نقاط کشور مطرح شود و هر یک از مسئولان به تناسب نیاز ها و امایش مناطق خود می توانند از این تجربیات استفاده کنند .

عضوکمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد:سفر دوروزه اعضای کمیسیون اجتماعی و وزیر تعاون به خراسان رضوی و مشهد امروز پایان می یابد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet