هدر اصلی
1396/04/31 15:26:37
سرویس دیگر رسانه‌ها
موسوی لارگانی:

دولت در مقابل زیاده طلبی آمریکا توان خود را بر ظرفیت‌های داخل کشور منعطف کند

نماینده مردم فلاورجان در مجلس گفت: دولت در مقابل زیاده طلبی آمریکا و هم پیمانانش، همه توان خود را بر ظرفیت‌های داخل کشور منعطف کند.
دولت در مقابل زیاده طلبی آمریکا توان خود را بر ظرفیت‌های داخل کشور منعطف کند نماینده مردم فلاورجان در مجلس گفت: دولت در مقابل زیاده طلبی آمریکا و هم پیمانانش، همه توان خود را بر ظرفیت‌های داخل کشور منعطف کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201611108910395508.jpg دولت,در,مقابل,زیاده,طلبی,آمریکا,توان,خود,را,بر,ظرفیت‌های,داخل,کشور,منعطف,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حجت‌الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی  به اظهارات اخیر رئیس‌جمهور درباره بدعهدی آمریکایی‌ها مطرح کرد: رهبر معظم انقلاب هم بارها بدعهدی و عدم اعتماد به آمریکایی‌ها را مورد تاکید قرار دادند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی افزود: رئیس‌جمهور هم روز چهارشنبه در جلسه هیات دولت، اشاره کرد که اقدامات آمریکایی‌ها با روح و متن برجام در تعارض است. در این سخنان اشاره شد که آمریکای عهدشکن نمی‌تواند مدعی ثبات، حقوق بشر و قانونگرایی باشد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس دهم ادامه داد: رئیس‌جمهور به این نکته هم اشاره کرد که «هر تحریم جدید آمریکا با پاسخ متناسب ملت ایران مواجه خواهد شد» که جای خوشحالی و خرسندی است چرا که دولتمردان هم به این نکته اذعان کردند که آمریکا به هیچ وجه قابل اعتماد نیست.

موسوی لارگانی همچنین یادآور شد: سخنان اخیر دولتمردان به ویژه روحانی نشان داد که ایران به تمامی تعهدات برجامی خود پایبند بوده است اما غربی‌ها فقط نقض عهد کردند . همین سخنان به نوعی زمینه انسجام ملی را فراهم می‌آورد.

به گزارش فارس؛ نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی لزوم ایستادگی دولت و سایر قوا در مقابل بدعهدی‌های آمریکا را مورد تاکید قرا داد و گفت: دولت باید ضمن ایستادگی و مقابله به مثل با آمریکا در مقابل زیاده طلبی آمریکا و هم پیمانانش، همه توان خود را بر ظرفیت‌های داخل کشور منعطف کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet