هدر اصلی
1396/04/31 14:35:40
سرویس دیگر رسانه‌ها
رضایی:

خط آخر برجام برگشت پذیری و فعال شدن چرخه سوخت هسته‌ای است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، گفت: قطعا آخر خط برجام برای ما برگشت پذیری و فعال شدن چرخه سوخت هسته‌ای است.
خط آخر برجام برگشت پذیری و فعال شدن چرخه سوخت هسته‌ای است عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، گفت: قطعا آخر خط برجام برای ما برگشت پذیری و فعال شدن چرخه سوخت هسته‌ای است. https://cdn.icana.ir/d/019/126948.jpg خط,آخر,برجام,برگشت,پذیری,و,فعال,شدن,چرخه,سوخت,هسته‌ای,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، ابراهیم رضایی با اشاره به اظهارات وزیر امور خارجه کشورمان طی مصاحبه‌ای درباره نقض برجام از سوی آمریکایی‌ها گفت: برجام یک معادله چندوجهی است و تنها یک توافق بین ایران و آمریکا نیست که آمریکا به راحتی بتواند آن را نقض کند.

  نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه طرف ایران در برجام گروه 5+1 هستند و تصمیم‌گیری درباره آن به یک عنصر خاص واگذار نمی‌شود، ادامه داد: ما به دنبال آن هستیم که به دنیا ثابت کنیم آمریکا به عهد خود در برجام پایبند نیست.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: اراده جمهوری اسلامی ایران این نیست که برجام از سمت ما کنار گذاشته شود مگر اینکه در شرایطی خاص همه اجزای نظام و قوا به یک تصمیم واحد درباره این توافق‌نامه برسند و تصمیم آخر را بگیرند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به صحبت اخیر سخنگوی دولت مبنی بر اینکه اگر برجام نقض شود به جای اول برمی‌گردیم، خاطرنشان کرد: قطعا آخر خط برجام برای ما برگشت پذیری و فعال شدن چرخه سوخت هسته‌ای است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet