عید سعید غدیرخم
1396/04/31 14:08:40
سرویس دیگر رسانه‌ها_
پارسایی:

ایران در قضیه برجام باید مدبرانه تصمیم گیری کند

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، گفت: جمهوری اسلامی ایران در زمینه برجام باید مدبرانه تصمیم‌گیری کند تا مشکلی برای منافع و مصالح ملی‌مان پیش نیاید.
ایران در قضیه برجام باید مدبرانه تصمیم گیری کند نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، گفت: جمهوری اسلامی ایران در زمینه برجام باید مدبرانه تصمیم‌گیری کند تا مشکلی برای منافع و مصالح ملی‌مان پیش نیاید. https://cdn.icana.ir/d/019/201606106754959842.jpg ایران,در,قضیه,برجام,باید,مدبرانه,تصمیم,گیری,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، بهرام پارسایی با اشاره به اظهارات وزیر امور خارجه کشورمان طی مصاحبه‌ای درباره نقض برجام از سوی آمریکایی‌ها گفت: بدعهدی آمریکا در برجام یکی از مسائلی است که نمی‌توان آن را نادیده گرفت.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه آمریکا کشوری است که منافع خود را بر همه چیز ترجیح می‌دهد و بر اساس منافعش دست به اقدامات خودسرانه می‌زند، ادامه داد: توافق برجام را تنها آمریکا نقض کرده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تاکید کرد: طرف اصلی ایران در برجام دیگر کشورهای عضو گروه  1+5 و هیئت مذاکره کننده آنان است که کاملا به مفاد برجام پایبند هستند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، در پایان خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی ایران در زمینه برجام باید مدبرانه تصمیم‌گیری کند تا مشکلی برای منافع و مصالح ملی‌مان پیش نیاید./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet