هدر موبایل
1396/04/31 12:01:59
سرویس سیاسی
رضایی مطرح کرد؛

اعزام حجاج درصورت عدم صدور ویزای تیم دیپلماتیک ایران به عربستان منتفی می شود

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به عدم صدور ویزای تیم ۱۰نفره وزارت خارجه برای استقرار در عربستان گفت: درصورت عدم همکاری عربستان موضوع اعزام حجاج منتفی می‌شود.
اعزام حجاج درصورت عدم صدور ویزای تیم دیپلماتیک ایران به عربستان منتفی می شود عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به عدم صدور ویزای تیم 10نفره وزارت خارجه برای استقرار در عربستان گفت: درصورت عدم همکاری عربستان موضوع اعزام حجاج منتفی می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606105601411707.jpg اعزام,حجاج,درصورت,عدم,صدور,ویزای,تیم,دیپلماتیک,ایران,به,عربستان,منتفی,می,شود Icana

محمدابراهیم رضایی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به دغدغه جدیدی که پیرامون اعزام حجاج به عربستان پیش آمده، گفت: در جریان مذاکره با عربستان مقرر شده بود تیمی 10 نفره از وزارت خارجه اوایل شوال به این کشور اعزام شوند تا امور کارگزاری را انجام دهند.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به کارشکنی عربستان در صدور ویزای تیم دیپلماتیک ایرانی عنوان کرد: لازم است پیش از حضور حجاج ایرانی در عربستان تیمی از وزارت خارجه برای رسیدگی به امور حجاج از قبل در عربستان مستقر شده باشد اما هنوز این کشور اقدام به صدور ویزا برای آنها نکرده است.

وی افزود: اگر سعودی اجازه حضور این افراد در عربستان را ندهد کارشکنی کرده و اجازه اعزام حجاج نیز داده نمی شود و با مشکل جدی مواجه خواهیم شد.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه وزارت امور خارجه پیگیر این موضوع هست، خاطرنشان کرد: اگر این مشکل برطرف نشود باید در اعزام حجاج بازنگری شود چرا که فرصتی برای استقرار تیم ده نفره درعربستان نمانده ضمن اینکه کمیسیون امنیت ملی نیز علیرغم تعطیلی مجلس این موضوع مهم را مورد پیگیری قرار می دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet