خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/04/31 14:00:53
سرویس دیگر رسانه‌ها_
همتی:

ایران از لحاظ سیستم اداری در سطح کشورهای آفریقایی است

نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی، گفت: امروز آنقدر سیستم اداری کشور کُند عمل می‌کند که در شاخص‌های بین المللی مرتبط با سیستم اداری با کشورهای آفریقایی قابل قیاس هستیم.
ایران از لحاظ سیستم اداری در سطح کشورهای آفریقایی است نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی، گفت: امروز آنقدر سیستم اداری کشور کُند عمل می‌کند که در شاخص‌های بین المللی مرتبط با سیستم اداری با کشورهای آفریقایی قابل قیاس هستیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201703102158783109.jpg ایران,از,لحاظ,سیستم,اداری,در,سطح,کشورهای,آفریقایی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، احمد همتی در سی و ششمین نشست اقتصاد مقاومتی استان سمنان به میزبانی استانداری، ضمن اشاره به اینکه یکی از مشکلات عمده دلسردی سرمایه گذاران قرار گیری در سیکل طولانی و فرسایشی اداری ما است، بیان کرد: باید بپذیریم که سیستم اداری ما بسیار کُند عمل می کند و این باعث شده تا از برنامه های مصوب بسیار عقب بمانیم.

نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی، افزود: یکی دیگر از دلایل برای اینکه مشکل جدی در بروکراسی کشور وجود دارد، شاخص هایی است که در سطح بین المللی اعلام می شود که متاسفانه در انواع این شاخص ها که مرتبط با سیستم اداری ما هستند، نشان می دهد که کشور های ما با کشورهای عقب افتاده آفریقایی همراهی می کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، گفت: این سیستم کند اداری ارتباطی به اقتصاد مقاومتی یا استان سمنان و سایر استان های دیگر ندارد و همیشه سیستم بروکراسی کشور با این مقوله دست و پنجه نرم می کرده است.

به گزارش مهر، نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی، افزود: شاید متوسط ۲۵درصد برنامه های مصوب اجرایی می شود و مابقی آن باقی می ماند حال اگر بخشی از این تاخیر ها را به دلیل نقصی در برنامه ها لحاظ کنیم، بازهم بخش عمده آن به ساختار اداری ما باز می گردد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet