هدر اصلی
1396/04/31 14:49:21
سرویس دیگر رسانه‌ها
سعیدی:

دولت با اجرای برنامه ششم زمینه شفاف سازی در ارایه اطلاعات را فراهم کند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: دولت با اجرای مصوبات برنامه ششم خود را موظف به نوشتن آیین نامه‌ای کند که مردم با شفافیت مطالب را بدانند.
دولت با اجرای برنامه ششم زمینه شفاف سازی در ارایه اطلاعات را فراهم کند عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: دولت با اجرای مصوبات برنامه ششم خود را موظف به نوشتن آیین نامه‌ای کند که مردم با شفافیت مطالب را بدانند. https://cdn.icana.ir/d/019/201611109794404675.jpg دولت,با,اجرای,برنامه,ششم,زمینه,شفاف,سازی,در,ارایه,اطلاعات,را,فراهم,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ زهرا سعیدی درباره شفافیت در سیاست‌گذاری و اینکه عدم شفافیت چه آسیبی به اقتصاد کشور می‌زند، گفت: آنچه داریم همه از اعتماد مردم است و هسته اصلی توسعه‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در کشور در گرو توسعه نیروی انسانی است.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تا حدی در خصوص بحث نیروی انسانی با مشکل مواجه هستیم، گفت: نیروی انسانی ما مردمی هستند که حاکمیت به آن وابسته است. مسلما وقتی موضوعی تحت عنوان شفافیت بخواهد کمرنگ شود این حاکمیت و قدرت کمرنگ می شود. لذا این اعتماد وجود دارد و ما باید در آینده بیش از پیش با شفافیت و صراحت با مردم صحبت کنیم.

به گزارش ایسنا؛ عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت چه اقداماتی می‌تواند در این زمینه انجام دهد، اظهار کرد:  در برنامه ششم توسعه این موضوع مطرح شد و مجلس مصوبات خیلی خوبی داشت؛ لذا دولت باید آن مصوبات را اجرایی کند و خودش بیش از آن مصوبات ملزم به نوشتن آیین نامه‌ای باشد که از این پس مردم با صراحت و شفافیت مطالب را بدانند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet