هدر اصلی
1396/04/31 12:35:21
سرویس اقتصادی
حسنوند خبر داد:

هفته جاری بررسی قراداد ایران و توتال توسط روسای کمیسیون انرژی و مرکز پژوهش ها/رییس مجلس نظارت می کند

رییس کمیسیون انرژی مجلس، ازبررسی قراداد ایران و توتال توسط کمیته کمیسیون انرژی و مرکز پژوهش ها در روزهای سه شنبه و چهارشنبه و زیرنظر رییس مجلس خبر داد.
هفته جاری بررسی قراداد ایران و توتال توسط روسای کمیسیون انرژی و مرکز پژوهش ها/رییس مجلس نظارت می کند رییس کمیسیون انرژی مجلس، ازبررسی قراداد ایران و توتال توسط کمیته کمیسیون انرژی و مرکز پژوهش ها در روزهای سه شنبه و چهارشنبه و زیرنظر رییس مجلس خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201608103209867462.jpg هفته,جاری,بررسی,قراداد,ایران,و,توتال,توسط,روسای,کمیسیون,انرژی,و,مرکز,پژوهش,ها/رییس,مجلس,نظارت,می,کند Icana

فریدون حسنوند در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از بررسی قرارداد ایران و توتال در روزهای سه شنبه و چهارشنبه خبر داد و گفت:کمیته ای به سرپرستی رییس کمیسیون انرژی و رییس مرکز پژوهش های مجلس و تحت نظر رییس مجلس شورای اسلامی طی دو روز با حضور برخی از کارشناسان قرارداد ایران و توتال را بررسی می کنند.

دوشنبه بررسی قرارداد ایران و توتال در هیئت عالی نظارت بر منابع نفتی

نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی، افزود:مسئولیت کلی بررسی قرارداد به عهده رییس مجلس است، چرا که بر اساس قانون وزارت نفت گزارش را به مجلس ارائه می دهد و نه کمیسیون.

رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد:روز دوشنبه نیز قرارداد نفتی ایران و توتال مربوط به توسعه فاز 11 پارس جنوبی در هیئت عالی نظارت بر منابع نفتی بررسی می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet