هدر اصلی
1396/04/31 15:48:58
سرویس دیگر رسانه‌ها
محمودی شاه‌نشین:

انحصار برگزاری بازی‌های ملی فوتبال در تهران را شکستیم

نماینده مردم ملارد، شهریار و قدس در مجلس شورای اسلامی، گفت: در دوره تصدی‌ام در هیئت فوتبال البرز، انحصار برگزاری بازی‌های ملی فوتبال در تهران را شکستیم.
انحصار برگزاری بازی‌های ملی فوتبال در تهران را شکستیم نماینده مردم ملارد، شهریار و قدس در مجلس شورای اسلامی، گفت: در دوره تصدی‌ام در هیئت فوتبال البرز، انحصار برگزاری بازی‌های ملی فوتبال در تهران را شکستیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103903272020.jpg انحصار,برگزاری,بازی‌های,ملی,فوتبال,در,تهران,را,شکستیم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد محمودی شاه‌نشین در مراسمی که در هیئت فوتبال البرز با حضور مسئولان استانی به‌پاس تقدیر از وی برگزار شد، اظهار کرد: یکی از دستاوردهای بنده در ۹ سالی که رئیس هیئت فوتبال البرز بودم برقراری ثبات در این هیئت بوده است.

 نماینده مردم ملارد، شهریار و قدس در مجلس شورای اسلامی، که پیش از ورود به مجلس شورای اسلامی به مدت ۹ سال رئیس هیئت فوتبال استان البرز بوده است، ضمن قدردانی از کسانی که در این مدت وی را یاری کرده‌اند، گفت: تلاشمان در این سال‌ها معطوف به بالا بردن جایگاه فوتبال استان البرز بوده است.

وی به شکستن انحصار برگزاری بازی‌های ملی فوتبال در پایتخت اشاره کرد و گفت: خوشبختانه طی سال‌های گذشته برخی از بازی‌های ملی از جمله بازی ایران مقابل اندونزی و کویت در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار و پای بازی های ملی و سرخابی ها به کرج باز شد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، از شکستن انحصار برگزاری بازی‌های ملی در پایتخت به‌عنوان یکی از دستاوردهای مهم هیئت فوتبال استان البرز نام برد.

محمودی شاه‌نشین با اشاره به تجهیز ورزشگاه انقلاب کرج، گفت: در این زمینه توانستیم تأییدیه کنفدراسیون فوتبال آسیا را به دست آوریم که این مهم برای ارتقای سطح ورزش استان بسیار ارزشمند است.

 نماینده مردم ملارد، شهریار و قدس در مجلس شورای اسلامی،گفت: بنده به‌ واسطه ایجاد تحولات مثبت در هیئت فوتبال البرز بسیار خوشحال هستم.

به گزارش مهر، محمد محمودی شاه‌نشین به مدت ۹ هدایت هیئت فوتبال استان البرز را بر عهده داشت. وی پس از پیروزی در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به‌عنوان نماینده مردم ملارد، شهریار و قدس به مجلس راه یافت و اردیبهشت سال گذشته از سمت ریاست هیئت فوتبال البرز استعفا داد پس از وی عباس مشایخی سرپرست هیئت فوتبال البرز شد.

گفتنی است؛ در این مراسم رضا گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران حضور داشت وی پیش‌ازاین سکان ورزش استان البرز را دست داشت./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet