هدر موبایل
1396/04/31 14:46:45
سرویس استان ها
میرزایی:

دلیل قطعی آب در ایلام قطع خط انتقال برق سد چم‌گردلان است/ مشکل تا ساعاتی دیگر برطرف می شود

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان شرکت آب و فاضلاب ایلام قطعی آب در این شهر را قطعی خط انتقال برق سد«چم‌گردلان» عنوان کردند.
دلیل قطعی آب در ایلام قطع خط انتقال برق سد چم‌گردلان است/ مشکل تا ساعاتی دیگر برطرف می شود نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان شرکت آب و فاضلاب ایلام قطعی آب در این شهر را قطعی خط انتقال برق سد«چم‌گردلان» عنوان کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/201610105863068235.jpg دلیل,قطعی,آب,در,ایلام,قطع,خط,انتقال,برق,سد,چم‌گردلان,است/,مشکل,تا,ساعاتی,دیگر,برطرف,می,شود Icana

جلال میرزایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به قطع شدن آب در ایلام گفت: ۵۵ درصد آب شهر ایلام از طریق سد چم گردلان تامین می شود که این سد نیز دارای برق اختصاصی است.

نماینده مردم ایلام، ایوان، شیروان، چرداول و مهران در مجلس شورای اسلامی افزود:روز گذشته (جمعه) برق اختصاصی این سد قطع شده و تشخیص و تعمیر آن تا ساعت 6 صبح امروز (شنبه) به طول انجامیده است.

وی با بیان اینکه کار تعمیر و اتصال مجدد برق در این سد انجام شده است، خاطرنشان کرد: قطعی روز گذشته کابل برق باعث کاهش حجم مخزن آب پشت سد شده است و به همین دلیل آب شهر ایلام به طور موقت قطع شده است اما تا ساعاتی دیگر که مخازن دوباره پر شده مشکل قطعی آب نیز رفع خواهد شد و وضعیت به حالت طبیعی برمی گردد و مشکل خاصی وجود ندارد.

میرزایی تصریح کرد: خوشبختانه استان ایلام مشکل کمبود آب ندارد اما مسئله ای که وجود دارد فرسودگی خطوط انتقال آب و کابل های برق است که باید با کمک دولت و مشخصا وزارت نیرواین خطوط انتقال و شبکه بازسازی و نوسازی شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet