هدر اصلی
1396/05/01 09:29:40
سرویس استان ها
ملکی مطرح کرد؛

واحدهای تولیدی و صنعتی با تسهیلات ۲۵ درصدی بانکی دوام نمی آورند

نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از وضعیت بهره تسهیلات بخش تولید گفت: هیچ تولیدی قادر نیست با ۲۵ درصد بهره روی پای خود بایستد.
واحدهای تولیدی و صنعتی با تسهیلات ۲۵ درصدی بانکی دوام نمی آورند نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از وضعیت بهره تسهیلات بخش تولید گفت: هیچ تولیدی قادر نیست با ۲۵ درصد بهره روی پای خود بایستد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605108056030218.jpg واحدهای,تولیدی,و,صنعتی,با,تسهیلات,۲۵,درصدی,بانکی,دوام,نمی,آورند Icana

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت، ولی ملکی درجمع خبرنگاران گفت: یکی از موانع توسعه در کشور وضعیت فعالیت بانک‌ها است.

نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی، با تأکید به اینکه فساد در بانک‌های کشور بیداد می‌کند، اضافه کرد: متأسفانه سود بانک به جای اینکه مشارکتی باشد، ربوی است.

نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: هیچ واحد تولیدی، صنعتی و گردشگری نمی‌تواند با تسهیلات ۲۵ درصد دوام بیاورد و لازم است در فعالیت بانک‌ها تجدیدنظر شود.

ملکی در خصوص ارائه تسهیلات توسعه گردشگری از صندوق توسعه ملی افزود: ۳۰ درصد از درآمد نفت به عنوان منبع صندوق توسعه ملی است.

وی تأکید کرد: در برنامه ششم توسعه افزایش سالانه دودرصدی این رقم برنامه ریزی شده تا پایان سال این رقم به ۴۰ درصد افزایش یابد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با تأکید به اینکه عمده منابع این صندوق برای پروژه‌های ملی صرف می‌شود، ادامه داد: از جمله مهم‌ترین آن مهار آب‌های مرزی است.

ملکی به اجرای دو سد عمارت و احمدبیگلو شهرستان مشکین شهر در همین راستا اشاره کرد و گفت: از سویی پروژه ملی گردشگری نیز می‌توانند از تسهیلات صندوق توسعه ملی استفاده کنند.

نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی، تأکید کرد: پروژه منطقه نمونه گردشگری خیاو تا گردولی در این شهرستان ملی است ولی به منظور دریافت تسهیلات تاکنون درخواستی مطرح نشده است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet