هدر اصلی
1396/05/01 09:18:44
سرویس دیگر رسانه‌ها
حسینی شاهرودی:

تجمیع زیرساخت‌ها مشکلات بخش بسطام شاهرود را رفع می‌کند

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی، گفت: باوجود اعتبارات اندک دولتی در بخش‌های مختلف زیرساختی به نظر می‌رسد تجمیع زیرساخت‌ها بتواند مشکل مردم بسطام را رفع کند.
تجمیع زیرساخت‌ها مشکلات بخش بسطام شاهرود را رفع می‌کند نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی، گفت: باوجود اعتبارات اندک دولتی در بخش‌های مختلف زیرساختی به نظر می‌رسد تجمیع زیرساخت‌ها بتواند مشکل مردم بسطام را رفع کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201612102409978402.jpg تجمیع,زیرساخت‌ها,مشکلات,بخش,بسطام,شاهرود,را,رفع,می‌کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سید حسن حسینی شاهرودی در جمع ائمه جمعه و جماعات بخش بسطام، در روستای نمدمال، ضمن بیان اینکه امروز زیرساخت‌های روستایی نیاز اساسی هستند اما اعتبارات محدودیت دارند، بیان کرد: به نظر می‌رسد در بخش بسطام با توجه به نزدیکی روستاها می‌توان زیرساخت‌های هرچند روستا را یکی کرد تا شاهد خدمت‌رسانی بهتر در این ناحیه باشیم.

 نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی، افزود: برای مثال روستاهای نمدمال، قلعه آقا عبدالله، کلامو و میغان اگر بخواهند هرکدام یک‌خانه بهداشت داشته باشند سال‌های سال طول خواهد کشید اما تجمیع می‌تواند برخی مشکلات را حل کند چراکه امروز مشکلات اعتبارات فراوان است.

این نماینده مردم در مجلس دهم گفت: باوجود کمبود اعتبارات بعضاً روستاهای دارای جمعیت کم از برخی زیرساخت‌ها بازمی‌مانند حال‌آنکه اگر تجمیع صورت گیرد قطعاً نگاه اعتبارات دولتی به این امر نیز، ویژه خواهد بود.

حسینی شاهرودی بیان کرد: جمعیت می‌تواند یک منطقه را در اولویت قرار دهد لیکن به دلیل افزایش جمعیت منطقه می‌توان تجمیع بهترین راهکار باشد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، در دیگر بخش سخنان خود، با تاکید بر اینکه انتظار ما این است که مردم و به‌خصوص روحانیان از دستگاه‌های اجرایی مطالبه گر باشند، افزود: امروز قانون‌گذار، قانونی را تصویب و دولت آن را اجرا می‌کند و اعتبارات هرچند اندک اما به بخش‌ها و روستاها می‌رسد اما در صرف آن برای مسائل درون روستایی امروز می‌بایست همتی استوار باشد.

به گزارش مهر،  نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی، گفت: باید تلاش کنیم سهم واقعی هر روستا از اعتبارات تخصیص یابد و اگر این تلاش‌ها نباشد قطعاً توسعه‌ای نخواهد بود و درنهایت استان های همجوار از این امکانات بهره خواهند برد.

در این نشست مشکلات روستای نمدمال از جمله آب، اسناد تفکیکی اراضی، تسهیلات تعمیرات منازل، جاده دسترسی و ... مورد بحث و بررسی قرار گرفت./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet