هدر اصلی
1396/05/01 11:08:40
سرویس فرهنگی
حسینی در گفت‌وگو با خانه ملت مطرح کرد:

تبیین سیاست‌گذاری‌ها و گرایش‌ها در برنامه 10ساله برای سینما/ ارسال برنامه به نهادهای بالادستی

معاون پارلمانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از نهایی شدن تدوین برنامه و راهبرد ۱۰ ساله در حوزه سینما خبر داد و گفت: این مهم پس از تایید مسئولان و مجموعه‌های سیاستگذار بالادستی کشور اجرایی می‌شود.
تبیین سیاست‌گذاری‌ها و گرایش‌ها در برنامه 10ساله برای سینما/ ارسال برنامه به نهادهای بالادستی معاون پارلمانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از نهایی شدن تدوین برنامه و راهبرد 10 ساله در حوزه سینما خبر داد و گفت: این مهم پس از تایید مسئولان و مجموعه‌های سیاستگذار بالادستی کشور اجرایی می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/43286.jpg تبیین,سیاست‌گذاری‌ها,و,گرایش‌ها,در,برنامه,10ساله,برای,سینما/,ارسال,برنامه,به,نهادهای,بالادستی Icana

هادی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص رویکرد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره حوزه سینما گفت: سیاست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تدوین برنامه برای رشد و شکوفایی این عرصه است.

معاون پارلمانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه برنامه جامع 10 ساله‌ای در حوزه سینما تدوین شده است، اظهارکرد: در این برنامه همه ابعاد مهم در حوزه سینما مانند سیاست‌گذاری‌ها، گرایش‌ها، موضوع آموزش-تربیت و غیره توسط گروه تخصصی بررسی و تدوین شده است.

وی با بیان اینکه برنامه و راهبرد دراز مدت حوزه سینمایی وزارت ارشاد برای دریافت مشاوره و تایید به مجموعه‌هایی مانند ریاست جمهوری، شورای فرهنگ عمومی، مسئولین بالادستی نظام و غیره که نقشی در  سیاستگذاری در حوزه فرهنگ دارند ارائه شده است، تصریح کرد: این مهم پس از تایید، اجرایی می‌شود.

معاون پارلمانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطرنشان کرد: امیدوارم با اجرایی شدن این برنامه جامع مسائل و مشکلات حوزه سینما رفع شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet