هدر موبایل
1396/05/01 12:57:07
سرویس استان ها
جاسمی:

غرب استان کرمانشاه نیاز به سهم بیشتری از آب‌های گرمسیری دارد/ استفاده از آب‌های سردسیری در دست مطالعه است

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: استفاده از آب‌های سردسیری در دست مطالعه است و مقرر شده از منطقه پالنگان در شمال استان کرمانشاه آب بیاورند تا دشت‌ها و جلگه های ماهیدشت،روانسر،کوزران و سنجابی از آن برخوردار شوند.
غرب استان کرمانشاه نیاز به سهم بیشتری از آب‌های گرمسیری دارد/ استفاده از آب‌های سردسیری در دست مطالعه است نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: استفاده از آب‌های سردسیری در دست مطالعه است و مقرر شده از منطقه پالنگان در شمال استان کرمانشاه آب بیاورند تا دشت‌ها و جلگه های ماهیدشت،روانسر،کوزران و سنجابی از آن برخوردار شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201608104498540099.jpg غرب,استان,کرمانشاه,نیاز,به,سهم,بیشتری,از,آب‌های,گرمسیری,دارد/,استفاده,از,آب‌های,سردسیری,در,دست,مطالعه,است Icana

سید قاسم جاسمی درگفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،درخصوص وضعیت آب در استان کرمانشاه، اظهارداشت:استان کرمانشاه با توجه به زمین‌های حاصلخیز و دارابودن شرایط مناسب برای کشاورزی، باید از آب‌های گرمسیری و سردسیری بهره ببرد.

نماینده کرمانشاه درمجلس شورای اسلامی بیان کرد: استفاده از آب‌های سردسیری در دست مطالعه است و مقرر شده از منطقه پالنگان در شمال استان کرمانشاه آب بیاورند تا دشت‌ها و جلگه های ماهیدشت، روانسر، کوزران و سنجابی از آن برخوردار شوند.

وی با بیان اینکه برای اینکه کرمانشاه به قطب کشاورزی تبدیل شود،نیاز به توجه بیشتر است، افزود: حق مسلم این مناطق با توجه به اینکه قابلیت کشاورزی بالایی دارند این است که از این آب ها استفاده کنند.

عضوکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انتظار داریم از آب‌های گرمسیری نیز سهم بیشتری را در اختیار قصرشیرین،گیلانغرب و سرپل ذهاب قرار دهند،گفت:اگر امکان داشته باشد به ماهیدشت و روانسر و کوزران و سنجابی نیز این انتقال آب انجام شود، قطعا نتایج خوبی حاصل می‌شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet