خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1396/05/01 15:00:39
سرویس استان ها
همتی:

بازار فروش مشکل عمده تولید محسوب می شود/ رفع موانع تولید نباید تنها به پرداخت تسهیلات معطوف باشد

نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی، گفت: طرح دولت برای سامانه بهین یاب بسیار خوب است؛اما رفع موانع تولید نباید تنها به پرداخت تسهیلات معطوف باشد.
بازار فروش مشکل عمده تولید محسوب می شود/ رفع موانع تولید نباید تنها به پرداخت تسهیلات معطوف باشد نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی، گفت: طرح دولت برای سامانه بهین یاب بسیار خوب است؛اما رفع موانع تولید نباید تنها به پرداخت تسهیلات معطوف باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201703102190645489.jpg بازار,فروش,مشکل,عمده,تولید,محسوب,می,شود/,رفع,موانع,تولید,نباید,تنها,به,پرداخت,تسهیلات,معطوف,باشد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، احمد همتی درهفتاد و یکمین نشست کارگروه رفع موانع تولید سمنان در استانداری، ضمن اشاره به اقدامات خوب دولت در راستای اعطای تسهیلات موسوم به بهین یاب، بیان کرد: این امر که دولت در سال جدید سهمیه بهین یاب استان را به 2 برابر افزایش داده ؛امری خوب است اما باید در نظر داشت همه چیز تنها تسهیلات دادن به تولید نیست.

 نماینده مردم شهرستان های سمنان،مهدی‌شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی، افزود: سازوکارهایی هماهنگ برای نظارت بر هزینه‌کرد این تسهیلات باید یکی از رسالت های کارگروه رفع موانع تولید باشد تا بتوانیم به اهداف واقعی طرح بهین یاب دست یابیم.

عضو خانه ملت گفت:دولت در سال جاری بخش خدمات و گردشگری را نیز به بهین یاب افزوده که می تواند اشتغالزایی خوبی را داشته باشد؛اما برای رفع مشکل بازار فروش نیز باید اولویت‌هایی تعریف شود.

همتی بیان کرد:ما نیازمند اصلاح ساختار اداری نیز هستیم تا سرمایه گذار با رغبت وارد استان سمنان شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، افزود:یکی دیگر از انتظارات ما از صنعت،معدن و تجارت که دبیر کارگروه رفع موانع تولید محسوب می شود؛این است که نحوه نظارت و عملکرد اعضای ستاد را بر مرحله دریافت وام نیز تنظیم کند چرا که روند اعطای تسهیلات به واحدهای صنعتی و تولیدی نیمه فعال باید مطلوب‌تر باشد.

نماینده مردم شهرستان های سمنان،مهدی‌شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی، در دیگر بخش سخنان خود خواستار تقویت تولید در استان شد و گفت:رفع کامل مشکلات اقتصادی واحدهای تولیدی تنها با ارائه تسهیلات نیست؛بلکه امروز بازار فروش دیگر مشکل عمده تولید گران در این استان محسوب می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet