هدر اصلی
1396/05/01 14:14:23
سرویس سیاسی
روایت حاجی بابایی از جلسه فراکسیون ولایی با حضور رئیس جمهور؛

رئیس جمهور: معرفی کابینه تحت تأثیر هیچ فشاری قرار نمی گیرم /ملاحظات رهبری باید مورد توجه قرار گیرد

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: فراکسیون ولایی از دولت بر اساس شاخصه های اعلام شده حمایت می کند.
رئیس جمهور: معرفی کابینه تحت تأثیر هیچ فشاری قرار نمی گیرم /ملاحظات رهبری باید مورد توجه قرار گیرد رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: فراکسیون ولایی از دولت بر اساس شاخصه های اعلام شده حمایت می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201704108378040692.jpg رئیس,جمهور:,معرفی,کابینه,تحت,تأثیر,هیچ,فشاری,قرار,نمی,گیرم,/ملاحظات,رهبری,باید,مورد,توجه,قرار,گیرد Icana

حمیدرضا حاجی بابایی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح جلسه امروز (یکشنبه 1 مرداد ) اعضای هیات رئیسه فراکسیون نمایندگان ولایی با رئیس‌جمهور، اظهار داشت: در این دیدار کمیته تعامل و گفتگوی فراکسیون مسائل و مشکلات مختلف در خصوص وضعیت اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی مطرح کردند که 90 دقیقه به طول انجامید.

وی تصریح کرد: مشکلات اقتصادی،اشتغال، رکود اقتصادی، بانک ها و مسائل فرهنگی همچون تولید علم و سبک زندگی ایرانی اسلامی و استفاده از اسناد بالا دستی از جمله موارد مطرح شده در این جلسه بود.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی خاطر نشان کرد: به دنبال این هستیم که یک دولت کارآمد و بدون حاشیه به روی کار آید و از هر گونه حاشیه به دور باشد.

وی گفت: فراکسیون نمایندگان ولایی با بیش از 120 عضو از دولت هیچ سهمی نمی خواهیم و از دولت برای معرفی اعضاء کابینه تحت هیچ فشاری حمایت خواهد کرد.

نماینده مردم همدان، فامنین و قهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت خانه های علوم و آموزش و پرورش وزارت خانه های بسیار مهمی هستند و ما پیشنهادی نداریم اما باید فردی معرفی شود که بتواند به خوبی مدیریت کند.

حمید رضا حاجی بابایی به سخنان رئیس جمهور در این نشست اشاره کرد و گفت: آقای روحانی به نقش این فراکسیون تاکید کرد و از فراکسیون خواست تا دولت دوازدهم که کاری سخت تر از دولت یازدهم در پیش رو دارد کمک کند.

وی گفت: آقای روحانی گفتند که برای معرفی کابینه تحت تأثیر هیچ فشاری قرار نخواهم گرفت و ملاحظات رهبری نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی  گفت: فراکسیون نیز اعلام کرد که بر اساس شاخصه های اعلام شده از افراد معرفی شده برای کمک به دولت و عمل به وعده هایی که دولت داده است حمایت می کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet