هدر موبایل
1396/05/01 17:14:02
سرویس دیگر رسانه‌ها
خضری خبر داد:

بررسی طرح تشکیل وزارت میراث فرهنگی و گردشگری تا اواخر مهر در مجلس

نایب رئیس کمیسیون مشترک بررسی طرح تشکیل وزارت میراث فرهنگی و گردشگری از تشکیل سه کمیته تخصصی برای رسیدگی به این طرح خبر داد و گفت که این طرح حداکثر تا اوایل مهرماه جهت بررسی به صحن علنی ارائه می‌شود.
بررسی طرح تشکیل وزارت میراث فرهنگی و گردشگری تا اواخر مهر در مجلس نایب رئیس کمیسیون مشترک بررسی طرح تشکیل وزارت میراث فرهنگی و گردشگری از تشکیل سه کمیته تخصصی برای رسیدگی به این طرح خبر داد و گفت که این طرح حداکثر تا اوایل مهرماه جهت بررسی به صحن علنی ارائه می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201706101071938473.jpg بررسی,طرح,تشکیل,وزارت,میراث,فرهنگی,و,گردشگری,تا,اواخر,مهر,در,مجلس Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ رسول خضری بیان کرد: کمیسیون مشترک بررسی طرح تشکیل وزارت میراث فرهنگی و گردشگری جلسات مستمر خود را برای رسیدگی به این طرح یک فوریتی تشکیل داده است که آخرین جلسه آن هفته پیش با حضور رییس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و بخش خصوصی و دستگاه های مختلف برگزار شد.

به گفته وی، آخرین تصمیم کمیسیون مشترک، تشکیل سه کمیته تخصصی در سه حوزه گردشگری، صنایع دستی و میراث فرهنگی است تا به صورت تخصصی و کارشناسی این موضوعات مورد رسیدگی قرار گیرد.

خضری با تاکید بر لزوم ارائه گزارش مرکز پژوهش ها در این باره، گفت که بعد از تعطیلات مجلس جلسات به صورت فوق‌العاده برگزار خواهد شد تا در نهایت طرح جامعی جهت تشکیل وزارتخانه قوی و پاسخگوی مجلس تهیه شود. انتظار می رود که کارهای کارشناسی تا اواخر شهریور یا اوایل مهر به پایان رسیده و بلافاصله در دستور کار مجلس قرار گیرد.

به گزارش ایسنا؛ نایب رییس کمیسیون مشترک بررسی طرح وزارت میراث فرهنگی و گردشگری در پایان تاکید کرد که گردشگری از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است که باید هر چه سریعتر در دستور کار تمامی دستگاه ها قرار گیرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet