هدر موبایل
1396/05/03 10:32:55
سرویس اقتصادی
علیزاده:

نارسایی‌های تیم اقتصادی دولت قبل برطرف شود/لزوم حضور وزاری قوی و کارآمد در تیم اقتصادی دولت دوازدهم

نایب رئیس کمیسیون صنایع ومعادن مجلس شورای اسلامی، گفت: دولت باید وزرای اقتصادی با تجربه،قوی، کارآمد و توانمندی را معرفی کند تا کشور را با هماهنگی سران دیگر قوا و سایر مسئولین از این برحه خارج کنند.
نارسایی‌های تیم اقتصادی دولت قبل برطرف شود/لزوم حضور وزاری قوی و کارآمد در تیم اقتصادی دولت دوازدهم نایب رئیس کمیسیون صنایع ومعادن مجلس شورای اسلامی، گفت: دولت باید وزرای اقتصادی با تجربه،قوی، کارآمد و توانمندی را معرفی کند تا کشور را با هماهنگی سران دیگر قوا و سایر مسئولین از این برحه خارج کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109470459760.jpg نارسایی‌های,تیم,اقتصادی,دولت,قبل,برطرف,شود/لزوم,حضور,وزاری,قوی,و,کارآمد,در,تیم,اقتصادی,دولت,دوازدهم Icana

رضا علیزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در باره خصوصیات لازم تیم اقتصادی دولت جدید، اظهار داشت: یکی از مهمترین مسائل در کشور اقتصاد، معیشت و اشتغال است و در چندین سال گذشته مقام معظم رهبری به عناوین مختلف بحث اقتصاد مقاومتی را مطرح می‌کنند.

نماینده مردم ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این نشان می‌دهد که اولویت اصلی برای کشور اشتغال، تولید و اقتصاد مقاومتی است، گفت: رویکرد دولت باید در این راستا باشد و این انتظار از تیم اقتصادی دولت وجود دارد تا نگاه بهتری نسبت به بحث تولید و اشتغال داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه دولت باید وزرای اقتصادی با تجربه،قوی، کارآمد و توانمندی را معرفی کند تا کشور را با هماهنگی سران دیگر قوا و سایر مسئولین از این برحه خارج کنیم، اضافه کرد: اشتغال جوانان در کشور به یک مشکل اساسی تبدیل شده است و این انتظار را داریم تا تیم اقتصادی جدید به این مسئله توجه کنند.

علیزاده در خصوص میزان رضایت‌مندی از تیم اقتصادی دولت گذشته، اظهار داشت: دولت گذشته در زمینه مسائل اقتصادی کارنامه قابل قبولی را دارد و حداکثر توان خود را به خرج داده‌اند اما در برخی موارد اشکالات و انتقادادی وجود دارد که در کنار کارهای مثبت آنها مطرح شده است.

نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه این انتظار وجود دارد که تیم اقتصادی دولت جدید بسیار قوی‌تر از تیم اقتصادی دولت گذشته باشد و نارسایی‌های دولت قبل را جبران کند، خاطرنشان کرد: بخشی از مشکلات اقتصادی کشور همانند تحریم‌ها فراتر از توان مدیریتی تیم اقتصادی کشور است و امیدواریم که برنامه‌ها را در محدوده فعالیت خود بخوبی اجرا کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet