هدر موبایل
1396/05/01 17:36:11
سرویس سیاسی
موسوی :

آمادگی مجلس برای کمک به دولت جهت برون رفت کشور از چالش های اصلی/ تلاش فراکسیون های مجلس برای کمک به دولت جهت معرفی وزرای کارآمد

عضو فراکسیون امید با تاکید بر اینکه همه باید برای برون رفت از چالش های اصلی کشور همکاری لازم را دولت داشته باشند و در این راه مجلس تمام تلاش خود را جهت سربلندی و پیشرفت کشور انجام می دهد، گفت: مجلس آمادگی کامل دارد تا با تعامل دولت را برای معرفی و انتخاب وزرای کارآمد و توانمند جهت تلاش برای توسعه و رشد کشور یاری دهد.
آمادگی مجلس برای کمک به دولت جهت برون رفت کشور از چالش های اصلی/ تلاش فراکسیون های مجلس برای کمک به دولت جهت معرفی وزرای کارآمد عضو فراکسیون امید با تاکید بر اینکه همه باید برای برون رفت از چالش های اصلی کشور همکاری لازم را دولت داشته باشند و در این راه مجلس تمام تلاش خود را جهت سربلندی و پیشرفت کشور انجام می دهد، گفت: مجلس آمادگی کامل دارد تا با تعامل دولت را برای معرفی و انتخاب وزرای کارآمد و توانمند جهت تلاش برای توسعه و رشد کشور یاری دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/201707103567822281.jpg آمادگی,مجلس,برای,کمک,به,دولت,جهت,برون,رفت,کشور,از,چالش,های,اصلی/,تلاش,فراکسیون,های,مجلس,برای,کمک,به,دولت,جهت,معرفی,وزرای,کارآمد Icana

سید فرید موسوی در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص " دیدار اعضای فراکسیون های مجلس شورای اسلامی با رئیس جمهور منتخب در خصوص معیارها و شرایط وزرای پیشنهادی دولت "، گفت:  قطعا امروز چالش های کشور به گونه ای است که برای غلبه بر آنها باید به صورت جمعی و کار گروهی اقدام شود چون یک فرد و یک جناح نمی توانند در این مسیر موفق باشند، بنابر این فراکسیون های مجلس شورای اسلامی با ارائه پیشنهادات و نظرات خود در خصوص معیارهای وزرای کارآمد درصدد یاری به دولت هستند.

وی با تاکید بر اینکه همه باید برای برون رفت از چالش های اصلی کشور با همکاری لازم را داشته باشند و در این راه تمام تلاش خود را جهت سربلندی و پیشرفت کشور انجام دهند، گفت: گفتگوهای صورت گرفته بین نمایندگان مجلس شورای اسلامی از فراکسیون های مختلف بدون شک کمک فراوانی به رئیس جمهور منتخب برای معرفی وزرای کاربلد و کارشناس خواهد کرد و مجلس نیز همکاری لازم را با دولت در این زمینه خواهد داشت.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نشست ها و دیدارهای اعضای فراکسیون ها با رئیس جمهور منتخب جهت کمک به تشکیل کابینه ای قوی، منسجم و کارآمد است که خارج از مسائل جناحی و گروهی صورت می گیرد و فقط برای تحقق خواسته ها و حل سریعتر مشکلات مردم می باشد، تصریح کرد:  بدون شک همراهی مجلس با دولت تاثیرات بسیار فراوانی را جهت آبادانی، پیشرفت و توسعه کشور و معرفی وزرای که برای پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران مصمم هستند.

وی با اشاره به اینکه گفتگو ها و نشست های فراکسیون های مختلف مجلس شورای اسلامی با رئیس جمهور منتخب مثبت و موثر بوده، چرا که توسعه و تقویت مناسبات همه جانبه و اقدام برای همکاری در دولت می تواند در جهت سربلندی کشور عزیزمان باشد. بیان داشت: تعامل و رایزنی با رئیس جمهور برای تشکیل دولت دوازدهم نباد تبدیل به سهم خواهی و اعمال فشار به دولت شود، بلکه باید برای تعامل همه جانبه و موثر جهت انتخاب افرادی برای پیشرفت کشور باشد.

عضو فراکسیون امید با تاکید بر اینکه این نشست ها و دیدارها می تواند بستر لازم را برای تشکیل دولتی کارآمد فراهم کند و پشتوانه قوی و خوبی برای همکاری در سالهای آتی وزرا شود. تا مشکلات کشور سریعتر برطرف شود، افزود: مجلس آمادگی کامل دارد تا با تعامل دولت را برای معرفی و انتخاب وزرای کارآمد و توانمند جهت تلاش برای توسعه و رشد کشور یاری دهد./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet