هدر اصلی
1396/05/01 17:06:44
سرویس اقتصادی
سبحانی فر تاکید کرد:

توسعه کسب وکارهای اینترنتی منوط به تقویت زیرساخت ها است/حمایت مجلس از گسترش کسب وکارهای نو

رئیس کمیته ارتباطات مجلس شورای اسلامی بر لزوم تقویت زیرساخت ها برای توسعه کسب و کارهای اینترنتی و نو تاکید کرد.
توسعه کسب وکارهای اینترنتی منوط به تقویت زیرساخت ها است/حمایت مجلس از گسترش کسب وکارهای نو رئیس کمیته ارتباطات مجلس شورای اسلامی بر لزوم تقویت زیرساخت ها برای توسعه کسب و کارهای اینترنتی و نو تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611107368013179.jpg توسعه,کسب,وکارهای,اینترنتی,منوط,به,تقویت,زیرساخت,ها,است/حمایت,مجلس,از,گسترش,کسب,وکارهای,نو Icana

رمضانعلی سبحانی فر در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص برگزاری بیست و سومین دوره نمایشگاه بین المللی الکامپ گفت: با توجه به توسعه ارتباطات در دنیا، کشور باید در این حوزه به لحاظ سخت افزاری پیشرفت کند.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کسب وکارهای اینترنتی و نو می تواند زمینه اشتغال زایی قابل توجهی را در کشور فراهم کند و با توجه به قانون برنامه ششم توسعه مبنی بر اشتغال زایی باید بخشی از سهم اشتغال زایی در حوزه فناوری های نوین و بخش ارتباطات باشد.

سبحانی فر با تاکید بر لزوم حمایت از کارآفرینان در حوزه کسب و کارهای اینترنتی گفت: نمایندگان مجلس تمامی تلاش خود را برای حمایت از بخش اشتغال انجام خواهند داد.

رئیس کمیته ارتباطات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: باید در حوزه کسب و کارهای اینترنتی فرهنگ سازی شود تا موانع برای رشد این حوزه رفع شود.

وی ادامه داد: در قانون بهبود فضای کسب و کار بر لزوم تسهیل شرایط برای اشتغال زایی تاکید شده بنابراین باید تمامی موانع در کسب و کارهای مختلف رفع شود.

سبحانی‌فر با تاکید بر لزوم حمایت از بخش خصوصی گفت: یکی از الزامات برای توسعه کسب وکارهای اینترنتی این است که مشوق هایی مانند مشوق های مالیاتی برای کارآفرینان در این حوزه ارائه شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به توسعه روزافزون کسب وکارهای اینترنتی باید زیرساخت های مخابراتی در این زمینه تکمیل شود و منابع لازم برای انجام این مهم در نظر گرفته شود./

پایان پیام

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet