شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1396/05/02 08:25:23
سرویس سیاسی
دهقانی نقندر:

توقف یا ادامه روند اجرای برجام در ایران برعهده هیأت نظارت بر اجرای برجام است

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس معتقد است آمریکا از مدت‌ها قبل با تصویب تحریم‌های پیاپی علیه ایران تکلیف خود را نسبت به برجام روشن کرده است و خروج آن از توافقنامه دور از انتظار نیست.
توقف یا ادامه روند اجرای برجام در ایران برعهده هیأت نظارت بر اجرای برجام است عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس معتقد است آمریکا از مدت‌ها قبل با تصویب تحریم‌های پیاپی علیه ایران تکلیف خود را نسبت به برجام روشن کرده است و خروج آن از توافقنامه دور از انتظار نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/80149.jpg توقف,یا,ادامه,روند,اجرای,برجام,در,ایران,برعهده,هیأت,نظارت,بر,اجرای,برجام,است Icana

محمد دهقانی نقندر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به تلاش آمریکا برای خروج از دایره اجرای برجام گفت: مدتی است آمریکا تحریم هایی را علیه ایران صورت می دهد که نقض مکرر برجام است و این به معنای عدم پایبندی به توافق هسته ای است که هم در گفتار و هم در عمل انجام می شود.

نماینده مردم طرقبه، شاندیز و چناران در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: در هفته جاری قرار است کنگره آمریکا با هماهنگی مجلس سنا تحریم هایی را علیه ایران رقم بزنند که تا پایان هفته به تصویب می رسد لذا این اقدام نقض صریح برجام برای چندمین بار است که به بهانه های واهی ایران را مورد تحریم قرار می دهند.

وی در ادامه با بیان اینکه آمریکا تکلیف خود را در قبال اجرای برجام روشن کرده است، عنوان کرد: در این بین انتظار داریم هیأت نظارت بر اجرای برجام در کشورمان که شامل رئیس مجلس و سایر مسئولان رده بالای کشوری هستند، ملاحظه کاری را کنار گذاشته و بر اساس مصلحت کشور تصمیم گیری کنند.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه بدیهی است تمامی جوانب ازسوی جمهوری اسلامی مبنی بر ادامه روند برجام یا توقف اجرای آن بررسی می شود، خاطرنشان کرد: این آزمون ها به معنای تحمل رفتار تحقیرآمیز آمریکا نبوده و چشم بر نقش عهد ازسوی سران کاخ سفید نمی بندیم اما درباره خروج یا عدم خروج از برجام هیأت نظارت بر اجرای برجام تصمیم گیری می کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet