هدر اصلی
1396/05/02 10:22:13
سرویس دیگر رسانه‌ها
قاضی‌زاده:

دو شغله‌ها نباید در انتخابات ریاست فدراسیون‌های ورزشی شرکت کنند/ تأکید بر نظارت دقیق‌تر نهادهای مسئول

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با تأکید بر لزوم نظارت دقیق‌تر نهادهای مسئول بر موضوع به کارگیری دو شغله‌ها گفت:‌ افرادی که دارای پست و سمت یا سمت‌های دیگری هستند نباید در انتخابات ریاست فدراسیون‌های ورزشی شرکت کنند.
دو شغله‌ها نباید در انتخابات ریاست فدراسیون‌های ورزشی شرکت کنند/ تأکید بر نظارت دقیق‌تر نهادهای مسئول عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با تأکید بر لزوم نظارت دقیق‌تر نهادهای مسئول بر موضوع به کارگیری دو شغله‌ها گفت:‌ افرادی که دارای پست و سمت یا سمت‌های دیگری هستند نباید در انتخابات ریاست فدراسیون‌های ورزشی شرکت کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201701108774887315.jpg دو,شغله‌ها,نباید,در,انتخابات,ریاست,فدراسیون‌های,ورزشی,شرکت,کنند/,تأکید,بر,نظارت,دقیق‌تر,نهادهای,مسئول Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سیداحسان قاضی‌زاده هاشمی گفت: افرادی که دارای سمت یا سمت‌هایی هستند نباید در انتخابات ریاست فدراسیون‌های ورزشی شرکت کنند و از بروز این مسئله باید جلوگیری شود.

نماینده مردم فریمان، سرخس، بخشهای احمدآباد و رضویه در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم نظارت دقیق نهادهای نظارتی بر موضوع دو شغله‌ها افزود: در قانون مدیریت خدمات کشوری به جز رؤسای قوای سه‌گانه و مقامات عالی کشور در سایر پست‌ها نباید از افراد بازنشسته و یا مشغول به کار در جای دیگر استفاده شود.

به گزارش فارس؛ عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی مطرح کرد:‌ علاوه بر این چندی پیش نیز نمایندگان طرحی را برای جلوگیری از افراد بازنشسته و دو شغله یا چند شغله در سمت‌های مختلف به هیأت رئیسه مجلس تقدیم کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet