هدر موبایل
1396/05/02 09:48:40
سرویس استان ها
زرآبادی:

استفاده از تکنولوژی روز توان رقابت را تقویت و تولید را اقتصادی می کند

نماینده قزوین و آبیک در مجلس شورای اسلامی، گفت: با نوسازی و استفاده از تکنولوزی روز در واحدهای صنعتی می توان توان رقابت را تقویت و تولید را اقتصادی کرد.
استفاده از تکنولوژی روز توان رقابت را تقویت و تولید را اقتصادی می کند نماینده قزوین و آبیک در مجلس شورای اسلامی، گفت: با نوسازی و استفاده از تکنولوزی روز در واحدهای صنعتی می توان توان رقابت را تقویت و تولید را اقتصادی کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201609103703293840.jpg استفاده,از,تکنولوژی,روز,توان,رقابت,را,تقویت,و,تولید,را,اقتصادی,می,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیده حمیده زرآبادی به همراه حمیدرضا خانپور مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین از چند واحد صنعتی در شهرک کاسپین بازدید کردند.

در این بازدید مدیران واحدهای صنعتی مشکلات خود را با عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی در میان گذاشتند.

حمیده زرآبادی در این بازدید گفت: برای دستیابی به تکنولوژی روز دنیا در صنعت نیازمند انتقال تکنولوژی از کشورهای صاحب نام در این عرصه هستیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم، یادآور شد: صنعتگران و تولید کنندگان داخلی می توانند با دست یابی به تکنولوژی روز و استفاده از آن ضمن کاهش هزینه های تولید زمینه سودآوری بیشتر و رقابت پذیری را برای خود فراهم کنند.

نماینده قزوین و آبیک در مجلس شورای اسلامی، اضافه کرد: باید با کشورهای دیگر رابطه بازرگانی برقرار کرد تا زمینه انتقال تکنولوژی نیز فراهم شود.

در ادامه این بازدید حمیدرضا خانپور مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین با اشاره به اهمیت حضور نمایندگان مجلس در واحدهای تولیدی گفت: حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی بعنوان قانون گذار در واحدهای تولیدی می تواند زمینه آشنایی هر چه بیشتر آنها با مشکلات تولید را مهیا کند که این کار در اصلاح قوانین و و روان سازی کارها موثر است.

وی بیان کرد:دراین بازدیدها مدیران صنعتی نیزفرصت پیدا می کنند مشکلات خود را از نزدیک به نمایندگان خود منتقل کنند تا تصمیم گیریها نیز منطقی تر و حل آنها تسریع شود.

خانپور یادآورشد: مهمترین مشکلات صنعتگران استان سود تسهیلات بانکی، مالیات، نداشتن بازار فروش و روان سازی در توسعه صادرات  است.

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان از چند واحد تولید انواع شکلات، پست های کمپکت برق فشار قوی و ضعیف و انواع فرش ماشینی در شهرک صنعتی کاسپین بازدید کردند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet