شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1396/05/02 16:25:30
سرویس دیگر رسانه‌ها
خجسته:

امسال ۱۳ پرواز از فرودگاه همدان به مدینه منوره برقرار می‌شود

رئیس مجمع نمایندگان استان همدان گفت: امسال ۱۳ پرواز از فرودگاه همدان به مدینه منوره برقرار می‌شود.
امسال ۱۳ پرواز از فرودگاه همدان به مدینه منوره برقرار می‌شود رئیس مجمع نمایندگان استان همدان گفت: امسال ۱۳ پرواز از فرودگاه همدان به مدینه منوره برقرار می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/111927.jpg امسال,۱۳,پرواز,از,فرودگاه,همدان,به,مدینه,منوره,برقرار,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، امیر خجسته ظهر دوشنبه در همایش متمرکز حج که در سالن ورزشی ابن سینا شهر همدان برگزار شد، گفت: طبق پیگیری ها در شرایط تحریم ۴۰ میلیارد تومان برای تکمیل و توسعه فرودگاه همدان هزینه شد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه فرودگاه همدان در حال حاضر یک فرودگاه بین المللی است، گفت: از سال ۹۳ پروازهای حج از همدان به مکه مکرمه عملی شده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، گفت: امسال نیز قرار است ۱۳ پرواز از فرودگاه همدان به مقصد مدینه منوره برای حجاج اختصاص یابد و بزودی پروازهای عتبات عالیات نیز از طریق همین فرودگاه انجام می شود.

خجسته با بیان اینکه فرودگاه همدان باید فعال شود، گفت: پروازها باید به تمام نقاط کشور برقرار شود.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی نیز عنوان کرد: در زمینه راه اندازی حج تلاش های زیادی با ورود شورای امنیت به موضوع حج انجام شده است.

حجت الاسلام احد آزادیخواه در زمینه اخذ ویزای دیپلمات ها عنوان کرد: شایعات مربوط به این اتفاق کذب محض است که بخواهیم برای این موضوعات حج را تعطیل کنیم و ویزای دیپلمات ها باید مثل زایرین اخذ شود.

مدیر حج و زبارت استان همدان نیز با بیان اینکه در این مراسم آخرین توصیه های سازمان حج به زائران اعلام می شود، گفت: از روز دهم مرداد اولین پرواز از همدان به مدینه برقرار خواهد شد.

محسن ساغرچی به اعزام ۲ هزار و ۶۵ زائر بیت الله الحرام از استان همدان در قالب ۱۵ کاروان اشاره کرد و گفت: اعزام ها دهم مرداد آغاز می شود و تا شانزدهم مردادماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش مهر، وی با بیان اینکه بازگشت حجاج نیز از ۱۶ شهریورماه آغاز می شود، گفت: برای جلوگیری از گم شدن زائران ایرانی در مناسک حج به ویژه رمی جمرات و مکانهای شلوغ مچ بندهای الکترونیکی توسط متخصصان وزارت دفاع طراحی شده که تمامی مشخصات زائران در صورت گم شدن توسط این دستنید و از طریق گوشی تلفن همراه رد یابی می شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet