هدر اصلی
1396/05/03 09:00:50
سرویس سیاسی
قاضی زاده هاشمی:

دولت روحانی از ایده دولت در سایه استقبال کند/بودجه و دفتر به دولت در سایه اختصاص داده شود

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکیدکرد که برای رشد و پیشرفت کشور لازم است دولت در سایه تشکیل شود.
دولت روحانی از ایده دولت در سایه استقبال کند/بودجه و دفتر به دولت در سایه اختصاص داده شود عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکیدکرد که برای رشد و پیشرفت کشور لازم است دولت در سایه تشکیل شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201605102151444761.jpg دولت,روحانی,از,ایده,دولت,در,سایه,استقبال,کند/بودجه,و,دفتر,به,دولت,در,سایه,اختصاص,داده,شود Icana

سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص ایده تشکیل دولت در سایه اظهار داشت: این ایده در صورتی که روش کار درست در چارچوب خاص داشته باشد بسیار مناسب است.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: دولت در سایه باید به اطلاعات دقیق دسترسی داشته و انتقادات این دولت باید مبتنی بر روش های علمی باشد.

وی با بیان اینکه ایده دولت در سایه سازنده و کمک کننده خواهد بود، گفت: البته تشکیل دولت در سایه نباید صرفا نقد سیاسی باشد، این ایده در صورتی مناسب است که اجرا و نیروهای به کار گرفته شده نگاه انتقادی در راستای رشد کشور داشته باشند.

این نماینده مجلس عنوان کرد: هر دولتی نیاز به نقد دارد چرا که نقد باعث رشد در کشور می شود مخوصوا کشورهایی که مردم سالاری در آن حاکم است، جریان ها و احزاب مخالف به سمت نقد دولت حرکت می کنند.

قاضی زاده هاشمی تاکید کرد: با این حال نقد دولت باید عالمانه و در جهت کمک به آن باشد و از سوی دیگر دولت نیز باید از این ایده استقبال کند.

وی گفت: انتظار می رود دولت ضمن استقبال از ایده تشکیل دولت در سایه بودجه، دفتر و اطلاعات لازم را در اختیار نیروهای دولت در سایه قرار دهد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دولت باید اطلاعات لازم و صحیح را در اختیار دولت در سایه قرار داد چرا که در کشور دسترسی آزاد به اطلاعات کامل وجود ندارد و اطلاعات بعضا محرمانه و تنها در اختیار دولت است.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اگر اطلاعات درست در اختیار دولت در سایه قرار گیرد نقدها حکیمانه خواهد بود در غیر این صورت ممکن است نقد ها بر اساس برآوردها باشد که دقیق و صحیح نخواهد بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet