ایام محرم 1398
1396/05/02 16:24:20
سرویس اجتماعی
رضایی کوچی مطرح کرد:

بدهی 8 ماهه بیمه ها به مراکز درمانی/ انباشت بدهی بیمه ها چالش بزرگ حوزه سلامت

نماینده مجلس دهم با یادآوری بدهی ۸ ماهه بیمه ها به مراکز درمانی، گفت: بدون شک انباشت بدهی بیمه ها حوزه سلامت را با چالش مواجه خواهد کرد.
بدهی 8 ماهه بیمه ها به مراکز درمانی/ انباشت بدهی بیمه ها چالش بزرگ حوزه سلامت نماینده مجلس دهم با یادآوری بدهی 8 ماهه بیمه ها به مراکز درمانی، گفت: بدون شک انباشت بدهی بیمه ها حوزه سلامت را با چالش مواجه خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201609101791682473.jpg بدهی,8,ماهه,بیمه,ها,به,مراکز,درمانی/,انباشت,بدهی,بیمه,ها,چالش,بزرگ,حوزه,سلامت Icana

محمدرضا رضایی کوچی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره اجرای طرح پزشک خانواده در استان فارس، افزود: متاسفانه به دلیل بدهی بیمه ها به بیمارستان ها مشکلات جدی دامن گیر مردم شده است تاجایی که بیمارستان ها نیز نمی توانند مطالبات خود را پرداخت کرده و کارانه پرستاران را نیز بپردازند.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بیمه ها به هیچ عنوان به وظایف خود عمل نمی کنند و همین امر اجرای طرح پزشک خانواده را با چالش مواجه کرده است لذا به نظر می رسد نظام برنامه ریزی در حوزه درمان نتوانسته به درستی عمل کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: دولت نباید بیمه ها را رها کند و باید با برنامه ریزی ها به دنبال تزریق اعتبار برای بیمه ها باشد تا بیمه ها نیز بتوانند بدهی خود را به مراکز درمانی بپردازند.

وی یادآور شد: در ابتدا بدهی بیمه ها به مراکز درمانی 3 ماهه بود اما اکنون این بدهی به 8 ماه نیز رسیده است و اگر این وضعیت ادامه یابد ممکن است همچنان شاهد انباشت بدهی بیمه ها به بیمارستان ها باشیم.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، گفت: پزشک خانواده طرح بسیار خوبی است که اجرای دقیق آن می تواند بار سنگینی از دوش حوزه سلامت بردارد به شرط آنکه بیمه ها همراهی لازم را با اجرای این طرح داشته باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet