هدر اصلی
1396/05/03 08:49:58
سرویس دیگر رسانه‌ها

سخنگوی وزارت‌خارجه حادثه تروریستی لاهور را محکوم کرد

سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن محکومیت حادثه تروریستی لاهور، توسل به خشونت و ترور را زائیده ایدئولوژی منحطی دانست که جز زبان زور و خشونت لجام گسیخته، سخنی و کلامی برای گفتن ندارد.
سخنگوی وزارت‌خارجه حادثه تروریستی لاهور را محکوم کرد سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن محکومیت حادثه تروریستی لاهور، توسل به خشونت و ترور را زائیده ایدئولوژی منحطی دانست که جز زبان زور و خشونت لجام گسیخته، سخنی و کلامی برای گفتن ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607105863890695.jpg سخنگوی,وزارت‌خارجه,حادثه,تروریستی,لاهور,را,محکوم,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، بهرام قاسمی انفجار تروریستی در لاهور پاکستان را که به کشته و مجروح شدن ده‌ها تن انجامید، به شدت محکوم و با دولت، ملت و خانواده قربانیان ابراز همدردی کرد.

وی توسل به خشونت و ترور را زائیده ایدئولوژی منحطی دانست که جز زبان زور و خشونت لجام‌گسیخته، سخنی و کلامی  برای گفتن ندارد.

به گزارش ایسنا سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد: به باور ما تنها راه رهایی از موج خشونت و ترور در منطقه و جهان، برخورد صادقانه با این پدیده و بلیه شوم و عدم استفاده ابزاری از تروریسم و تجارت تروریسم  برای اهداف سیاسی  و در چارچوب استانداردهای دوگانه است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet