هدر موبایل
1396/05/03 10:26:57
سرویس اجتماعی
یوسف نژاد:

کارنامه طرح پزشک خانواده در مازندران رضایت بخش بوده است / بدهی بیمه‌ها اهداف طرح را زیر سوال نمی‌برد

نماینده مجلس دهم با یادآوری رضایت نسبی در اجرای طرح پزشک خانواده در مازندران، گفت: بدهی بیمه ها اهداف طرح را زیر سوال نمی برد.
کارنامه طرح پزشک خانواده در مازندران رضایت بخش بوده است / بدهی بیمه‌ها اهداف طرح را زیر سوال نمی‌برد نماینده مجلس دهم با یادآوری رضایت نسبی در اجرای طرح پزشک خانواده در مازندران، گفت: بدهی بیمه ها اهداف طرح را زیر سوال نمی برد. https://cdn.icana.ir/d/019/201609109821074393.jpg کارنامه,طرح,پزشک,خانواده,در,مازندران,رضایت,بخش,بوده,است,/,بدهی,بیمه‌ها,اهداف,طرح,را,زیر,سوال,نمی‌برد Icana

علی اصغر یوسف نژاد در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره اجرای پزشک خانواده در استان مازندران، افزود: اجرای طرح پزشک خانواده به صورت پایلوت در دو استان مازندران و فارس اجرایی شد که تاحدودی توانست رضایت نسبی ایجاد کند.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس و  پزشکیان نایب رئیس مجلس برای آخرین وضعیت اجرای طرح پزشک خانواده در استان مازندران بررسی میدانی انجام دادند تا نقاط ضعف و مثبت اجرای آن مورد ارزیابی قرار گیرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: واقعیت آن است که طرح پزشک خانواده طرح قابل قبولی است اما ممکن است در عمل مشکلات اداری، اجرایی و سازمانی داشته باشد از سویی دیگر به دلیل بدهی بیمه ها به مراکز درمانی، در نحوه اجرا اختلال ایجاد می شود.

وی یادآور شد: با وجود مشکلاتی که تا حدودی دامن گیر اجرای طرح پزشک خانواده در استان مازندران شده است اما این طرح توانسته رضایت نسبی ایجاد کند زیرا این طرح به دنبال تامین منافع مردم است تا مردم به درستی بتوانند از خدمات بهداشت و درمان بهره مند شوند.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی، گفت: اگر چه انباشت بدهی بیمه ها به مراکز درمانی تا حد زیادی مشکل زا است اما بدون شک اهداف و منافع اجرای طرح پزشک خانواده را زیرسوال نمی برد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet