هدر اصلی
1396/05/04 09:15:42
سرویس سیاسی
ابطحی:

روحانی از دولت در سایه حمایت کند/ تشکیل دولت در سایه ناشی از بلوغ سیاسی است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: روحانی باید اولین کسی باشد که از ایجاد دولت در سایه حمایت و استقبال کند.
روحانی از دولت در سایه حمایت کند/ تشکیل دولت در سایه ناشی از بلوغ سیاسی است عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: روحانی باید اولین کسی باشد که از ایجاد دولت در سایه حمایت و استقبال کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109051753561.jpg روحانی,از,دولت,در,سایه,حمایت,کند/,تشکیل,دولت,در,سایه,ناشی,از,بلوغ,سیاسی,است Icana

محمدجواد ابطحی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به طرح ایده تشکیل دولت در سایه، اظهار داشت: یکی از برکات انتخابات دوره دوازدهم ریاست جمهوری این بود که نخبگان کشور برای اینکه عده ای به دلیل نگاه سلیقه ای از عرصه اجرایی و کارشناسی کنار گذاشته نشود، ایده تشکیل دولت در سایه را مطرح کردند.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: متاسفانه دولت ها با نگاه سلیقه و به اصطلاح اتوبوسی افراد را در بدنه قوه مجریه جابجا می کنند که همین امر باعث روز افزون شدن مشکلات در کشور می شود اما با ایجاد دولت در سایه از نخبگان برای ارائه نظرات کارشناسی و نقد منصفانه دولت استفاده می شود.

این نماینده مجلس تاکید کرد: تشکیل دولت در سایه نوید بلوغ عقلی و سیاسی در کشور است.

ابطحی با بیان اینکه باید در دوره های گذشته نیز دولت در سایه تشکیل می شد، اظهار داشت: اندیشمندان و منتقدان با رعایت ادب، موازین قانونی، اخلاقی و انسانی نقد دلسوزانه خواهند داشت، منظور نقد با نگاه کاویدن است نه کوبیدن، بنابراین انتظار می رود روحانی اولین شخصی باشد که از تشکیل دولت در سایه باید حمایت و استقبال کند.

وی ادامه داد: با حضور دولت در سایه مردم با نگاه بهتری می توانند در انتخابات افراد را برای حضور در دولت  و مجلس انتخاب کنند و دیگر درگیر تبلیغات به سبک غربی و جنسی نمی شوند، با این حساب دولت در سایه باعث نجات کشور و مملکت از مشکلات می شود.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت در سایه در کشورهای پیشرفته سابقه دارد، اظهار داشت: حزب پایه تشکیل دولت در سایه است اما در کشور ما مشکلات متعددی در فعالیت احزاب وجود دارد، با این حال رویکرد دولت در سایه ایده مبارکی است که باید از آن حمایت شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet