هدر اصلی
1396/05/03 13:29:57
سرویس دیگر رسانه‌ها
خجسته:

اشتغال در روستاهای گردشگری همدان نادیده گرفته شده است

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی، گفت: روستاهای مستعد گردشگری در همدان پتانسیل خوبی برای اشتغال و درآمد روستائیان است که کمتر به آن توجه شده است.
اشتغال در روستاهای گردشگری همدان نادیده گرفته شده است نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی، گفت: روستاهای مستعد گردشگری در همدان پتانسیل خوبی برای اشتغال و درآمد روستائیان است که کمتر به آن توجه شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201611108983631513.jpg اشتغال,در,روستاهای,گردشگری,همدان,نادیده,گرفته,شده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، امیر خجسته در نشست توسعه زیرساخت‌های گردشگری و اجرای طرحهای اشتغالزا در روستای «ورکانه» گفت: همدلی و همراهی مجمع نمایندگان و مدیران استان در راستای جذب بودجه های ملی افق روشنی را برای استان ترسیم کرده است.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی، افزود: بااین حال روستاهای مستعد گردشگری پتانسیل خوبی برای اشتغال و در آمد روستائیان است که کمتر به آن توجه شده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، عنوان کرد: علیرغم وجود پتانسیلهای گردشگری قابل توجه و قدمت ۷ هزار ساله همدان نسبت به برخی از استانهای کشور در تبلیغات و معرفی این پتانسیلها خوب عمل نشده است.

خجسته گردشگری را تنها منبع تمام نشدنی برای اشتغالزایی و درآمدزایی دانست و افزود: باید با همکاری صدا و سیما مناطق گردشگری همدان را به کشور معرفی کرد و از مراکز گردشگری تاریخی، طبیعی و تفریحی اشتغال و درآمد داشت.

به گزارش مهر، نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: طبق استانداردهای بین المللی ورود هر توریست به ایجاد ۸ شغل می انجامد که با وجود مراکز متعدد و مستعد گردشگری نباید شاهد وجود افراد بیکار در استان بود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet