هدر موبایل
1396/05/04 09:54:09
سرویس دیگر رسانه‌ها
علوی:

سرمایه گذاری بخش خصوصی در پروژه های آبفای کردستان ضروری است

نماینده مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی، گفت: باید زمینه برای سرمایه گذاری بهتر بخش خصوصی در پروژه های آبفا کردستان فراهم شود.
سرمایه گذاری بخش خصوصی در پروژه های آبفای کردستان ضروری است نماینده مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی، گفت: باید زمینه برای سرمایه گذاری بهتر بخش خصوصی در پروژه های آبفا کردستان فراهم شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201605106847751876.jpg سرمایه,گذاری,بخش,خصوصی,در,پروژه,های,آبفای,کردستان,ضروری,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سید احسن علوی از پروژه تصفیه خانه فاضلاب شهر سنندج بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت های این پروژه مهم در استان کردستان قرار گرفت.

نماینده مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی، گفت: مدیریت آبفا استان کردستان درخواستی برای تأمین اعتبار پروژه‌های خود را آماده کند تا انشاالله بتوانیم از محل اسناد خزانه اسلامی، مبلغی برای این طرحها دریافت کنیم.

وی در ادامه آبفا کردستان را سیستمی کاملا موفق دانست و با بیان اینکه کارهای اساسی در این مجموعه صورت گرفته است، گفت: انتظار می رود که با برنامه ریزی بهتر این روند خوب خدمت گذاری به مردم ادامه داشته باشد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، عنوان کرد: متاسفانه برخی شایعات در مورد کیفیت آب شرب شهر سنندج در جامعه مطرح می شود که برای جلوگیری از انتشار آنها اطلاع رسانی دقیق از طریق رسانه های مختلف باید در دستور کار قرار بگیرد.

 نماینده مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی، بر ضرورت استفاده از ظرفیت‌های بخش خصوصی در اجرای پروژه‌های آب و فاضلاب تأکید کرد و این مسئله را ضامن اجرای موفق و کامل طرح‌ها دانست و گفت: حضور بخش خصوصی در این بخش و سرمایه گذاری بهتر می تواند زوند خدمت رسانی به مردم شهرهای استان را تسریع ببخشد.

به گزارش مهر، در جریان انجام این بازدید که با حضور مدیران و معاونین شرکت آب و فاضلاب شهری استان همراه بود، محمدحسین محمدی مدیرعامل شرکت گزارشی از فعالیت های تصفیه خانه فاضلاب شهر سنندج را ارائه کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet