هدر اصلی
1396/05/04 10:05:27
سرویس دیگر رسانه‌ها
کاتب:

ارتقای سلامت و رفاه اجتماعی با درایت دولت یازدهم محقق شد

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، گفت: افزایش رفاه اجتماعی، ارتقای سطح سلامت و کاهش هزینه های درمان با درایت دولت یازدهم در کشور محقق شد.
ارتقای سلامت و رفاه اجتماعی با درایت دولت یازدهم محقق شد عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، گفت: افزایش رفاه اجتماعی، ارتقای سطح سلامت و کاهش هزینه های درمان با درایت دولت یازدهم در کشور محقق شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201608101945647859.jpg ارتقای,سلامت,و,رفاه,اجتماعی,با,درایت,دولت,یازدهم,محقق,شد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، غلامرضا کاتب افزود: خدمات ارزنده دولت یازدهم باعث افزایش رفاه اجتماعی و کاهش تدریجی آمار فقر مطلق در کشور شد و آحاد جامعه قدردان تلاش های این دولت خدمتگزار هستند.

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: پیش از آغاز اجرای طرح تحول سلامت، بیش از 37 درصد هزینه های درمانی برعهده مردم بود که با اجرای این طرح ارزشمند اکنون هزینه های درمانی بیماران به کمتر از هشت درصد کاهش یافته است.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: پوشش بهداشتی بیش از 25 میلیون نفر از مردم در دولت یازدهم، هزینه درمانی در جامعه را بسیار کاهش داد و دولت تدبیر وامید در زمانی این اقدامات مهم را انجام داد که در وضعیت اقتصادی مطلوبی قرار نداشت.

وی تصریح کرد: تورم در کشور از 36 درصد در دولت دهم به کمتر از هشت درصد در دولت یازدهم رسید و این امر از اقدامت ارزشمند کابینه دکتر روحانی برای رفع چالش های معیشتی و اقتصادی مردم بوده است.

کاتب تصریح کرد: افزایش تولید نفت در کشور در دولت یازدهم به بیش از 2 هزار و 500 بشکه در روز از دستاوردهای برجام است و اگر عهدشکنی‌های آمریکا نبود اکنون افزایش رفاه اجتماعی بیش از پیش برای مردم ملموس بود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه دولت دوازدهم برای رفع مشکلات کشور نیازمند همدلی مسوولان نظام جمهوری اسلامی است، گفت: مجلس شورای اسلامی از هر لایحه و طرحی که به افزایش رفاه اجتماعی منجر شود حمایت می کند.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، گفت: ایران اسلامی اکنون با تلاش های دولت یازدهم و حمایت های همه جانبه رهبر انقلاب، در شاخص های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در بین 26 کشور برتر جهان در رتبه یازدهم قرار دارد.

نرخ مشارکت اقتصادی در استان سمنان بر اساس اعلام وزارت امور اقتصادی و دارایی، با 10 درصد افزایش نسبت به سال گذشته، 46.1 درصد است و سهم شاغلان در بخش های مختلف اقتصادی استان در بخش خدمات بیش از 49 درصد، در بخش صنعت و معدن بیش از 33 درصد و در کشاورزی بیش از 18 درصد است.

به گزارش ایرنا، در دولت تدبیر و امید تفاهم نامه اجرای 150 طرح با سرمایه گذاری 6 هزار و 575 میلیارد تومان با بخش خصوصی در استان سمنان امضا شده است، تاکنون بیش از 440 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به واحدهای صنعتی و تولیدی نیمه فعال استان سمنان پرداخت شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet