هدر اصلی
1396/05/04 11:47:47
سرویس دیگر رسانه‌ها
ملکی:

احداث راه ارتباطی سرعین - مشگین شهر تأمین اعتبار شود

نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی، گفت: به منظور توسعه گردشگری استان اردبیل ضروری است احداث راه ارتباطی سرعین - مشگین شهر تأمین اعتبار شود.
احداث راه ارتباطی سرعین - مشگین شهر تأمین اعتبار شود نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی، گفت: به منظور توسعه گردشگری استان اردبیل ضروری است احداث راه ارتباطی سرعین - مشگین شهر تأمین اعتبار شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201605108056030218.jpg احداث,راه,ارتباطی,سرعین,-,مشگین,شهر,تأمین,اعتبار,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، ولی ملکی یکی از راهکارهای توسعه را تقویت زیرساخت‌ها به ویژه در حوزه راه دانست و گفت: اولین عامل توسعه گردشگری راه ارتباطی است.

نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی، متذکر شد: بدون راه ارتباطی گردشگر حتی به یک منطقه سرشار از امکان سفر نمی‌کند اما در صورت تأمین راه حتی به مناطق صعب‌العبور نیز مسافرت خواهد کرد.

وی تأکید کرد: راه ارتباطی دو شهرستان گردشگری سرعین و مشگین شهر منجر به تبادل مسافر هر دو شهرستان و جهش قابل توجه در گردشگری هر دو منطقه خواهد شد.

ملکی گفت: در خصوص اجرای این پروژه با استاندار اردبیل نیز صحبت‌هایی صورت گرفته اما بخش دولتی به دلیل کمبود اعتبار این پروژه را اجرا نمی‌کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، افزود: کشور به لحاظ درآمد ملی با مشکل مواجه است و به دلیل پایین بودن تولید ناخالص داخلی ما با محدودیت‌های درآمدی مواجه هستیم.

به گزارش مهر، نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی، تأکید کرد: با این وجود مسئولان می‌بایست نگاه ویژه‌ای به برخی پروژه‌های توسعه به دلیل اثرات قابل توجه آن داشته باشند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet