هدر اصلی
1396/05/04 13:19:51
سرویس دیگر رسانه‌ها
رضایی عنوان کرد:

ایجاد فرهنگسرای مجهز اولویت فرهنگی شهر جهرم

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، احداث فرهنگسرای مجهز را از اولویت های اصلی فرهنگی در جهرم عنوان کرد.
ایجاد فرهنگسرای مجهز اولویت فرهنگی شهر جهرم نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، احداث فرهنگسرای مجهز را از اولویت های اصلی فرهنگی در جهرم عنوان کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611101342847653.jpg ایجاد,فرهنگسرای,مجهز,اولویت,فرهنگی,شهر,جهرم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا رضایی در نشست بررسی مشکلات و هنر شهرستان جهرم گفت: جهرم یک شهر فرهنگی با قدمت بالا است و در حوزه فرهنگی قابلیت ها و توانمندی های بسیاری وجود دارد.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به محدودیت های موجود در حوزه فرهنگ، این را نیز مطرح کرد که فرهنگ در حوزه های مختلف می تواند باعث طراوت جامعه شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، وجود یک فرهنگسرا با امکانات مجهز را در جهرم ضروری دانست و عنوان کرد: در این زمینه توافقی سه جانبه انجام شده است. وی احداث فرهنگسرا را اولویت نخست فرهنگی در جهرم دانست و گفت: خانه فرهنگ جهرم در حد و اندازه این شهر با ۱۱ انجمن فرهنگی و هنری نیست.

به گزارش مهر، نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: نویسندگان جهرم باید حمایت شوند تا با انگیزه بیشتر به این کار ادامه دهند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet