هدر موبایل
1396/05/04 15:43:02
سرویس دیگر رسانه‌ها
تابش خبر داد:

نایب رئیس مجلس حق پخش تلویزیونی را پیگیری می کند

محمدرضا تابش رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی، حق پخش تلویزیونی را در عرصه ورزش بسیار مهم دانست‎ و گفت : علی مطهری نایب رییس مجلس پیگیر این مسئله است.
نایب رئیس مجلس حق پخش تلویزیونی را پیگیری می کند محمدرضا تابش رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی، حق پخش تلویزیونی را در عرصه ورزش بسیار مهم دانست‎ و گفت : علی مطهری نایب رییس مجلس پیگیر این مسئله است. https://cdn.icana.ir/d/019/201612108995932916.jpg نایب,رئیس,مجلس,حق,پخش,تلویزیونی,را,پیگیری,می,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا تابش گفت: موضوع پرداخت حق پخش تلویزیونی موضوع ‏بسیار مهمی است و بخشی از منابع تیم ها یابد از این طریق پرداخت شود‎.

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی، با اشاره ای به جلسه فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با اهالی ورزش که ‏تعدادی از اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس نیز در آن حضور داشتند، گفت: در این جلسه موضوع حق پخش تلویزیونی ‏مطرح شد و مطهری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی مسئول پیگیری این موضوع شدند تا جلسات را برگزار و نتایج ‏را اعلام کنند.

پیش از این سید ناصر موسوی لارگانی رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان در گفت و گویی به حق پخش تلویزیونی ‏رویدادهای ورزشی تاکید و آن را موجب رونق ورزش کشور عنوان کرده بود‎.

محمد عزیزی نماینده ابهر، خرمدره و سلطانیه هم در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفته بود: هم ورزش و هم ‏رسانه ملی باید از پخش تلویزیونی ورزش منتفع شوند‎.

به گزارش ایرنا، علی عسگر ظاهری عبدوند عضو فراکسیون ورزش هم معتقد است: تعریف معادله برد - برد برای حق پخش تلویزیونی ورزش ‏قطعا امکان پذیر است‎./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet