هدر اصلی
1396/05/06 13:52:09
سرویس اجتماعی
کمالی پور:

برون رفت از اطاله دادرسی با اجرای خدمات الکترونیک قضایی/ زیرساخت ها هنوز فراهم نیست

عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با بیان اینکه برای برون رفت از اطاله دادرسی باید خدمات الکترونیک قضایی اجرایی شود، گفت: البته هنوز زیرساخت های اجرای آن فراهم نیست.
برون رفت از اطاله دادرسی با اجرای خدمات الکترونیک قضایی/ زیرساخت ها هنوز فراهم نیست عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با بیان اینکه برای برون رفت از اطاله دادرسی باید خدمات الکترونیک قضایی اجرایی شود، گفت: البته هنوز زیرساخت های اجرای آن فراهم نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201707106442369947.jpg برون,رفت,از,اطاله,دادرسی,با,اجرای,خدمات,الکترونیک,قضایی/,زیرساخت,ها,هنوز,فراهم,نیست Icana

یحیی کمالی پور در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر ضرورت اجرای خدمات الکترونیک قضایی، افزود: واقعیت آن است که همزمان با پیشرفت علم و تکنولوژی لازم است خدمات ارایه شده در کشور نیز به روز شود.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در حال حاضر در دنیای ارتباطات هستیم و استفاده از  روش های سنتی و دستی معقول نیست و باید از روش های جدید مانند روش های الکترونیکی استفاده کرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: طی یکسال اخیر شورای راهبردی دادرسی الکترونیک به ریاست رییس قوه قضاییه تشکیل شد اما به نظر نمی رسد که اخیرا تشکیل جلسه داده باشد.

وی یادآور شد: مدت ها است بحث الکترونیک شدن خدمات قضایی مطرح است و این مهم در دستور کار دستگاه قضا است اما هنوز نتوانسته شکل اجرایی بگیرد زیرا باید زیرساخت های آن فراهم شود.

کمالی پور تصریح کرد: بدون شک برای برون رفت از اطاله دادرسی توجه به خدمات الکترونیک قضایی امر ضروری به شمار می رود و در کاهش زمان بررسی پرونده های قضایی تاثیرگذار است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، گفت: باید سیستم الکترونیک دادرسی فعال شده تا به صورت الکترونیک بتوان از بهترین و باکیفیت ترین خدمات بهره گرفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet