شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1388/04/12 17:32:00
سرویس سیاسی

حاجی بابایی: دولت تا اوایل مرداد برنامه پنجم را تقدیم مجلس کند

**عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس باید تا آخر شهریورماه بررسی و تصویب برنامه پنجم توسعه کشور را به اتمام برساند، ابراز امیدواری کرد که دولت این لایحه را تا اوایل مرداد ماه به مجلس ارائه دهد تا بتواند برای مجلس موثر و مفید واقع گردد.

"حمیدرضا حاجی بابایی" در گفتگو با خبر نگار خانه ملت با اشاره به آیین نامه داخلی مجلس مبنی بر اینکه بودجه سالانه کشور باید تا تاریخ 15 آذر ماه به مجلس ارائه شود گفت: ‌به همین دلیل نیز بودجه سالیانه باید با توجه به برنامه لحاظ گردد.

وی با بیان اینکه مجلس باید تا آخر شهریورماه تصویب برنامه پنجم توسعه کشور را به اتمام برساند، ابراز امیدواری کرد که دولت این لایحه را تا اوایل مرداد ماه به مجلس ارائه دهد تا بتواند برای مجلس موثر و مفید واقع گردد.

حاجی بابایی گفت: ‌در صورت ارائه به موقع لایحه برنامه پنجم مجلس فرصت کافی را برای بررسی خواهد داشت و در صورتیکه این برنامه دیرتر به مجلس ارئه گردد بودجه سال 1389 با مشکل مواجه خواهد شد.

عضو هیات رییسه تصریح کرد :‌دولت با سرعت در حال تدوین این برنامه می باشد تا به مجلس ارائه شود و بررسی آن در مجلس قطعا دو ماه  طول خواهد کشید.

وی همچنین گفت: مجلس برای بررسی لایحه برنامه پنجم و لایحه  بودجه به 4 ماه  فرصت نیاز دارد.

حاجی بابایی اظهار داشت: ‌دولت برای تدوین این لایحه از کمیسیونهای تخصصی مجلس نیز استفاده کرذه است و نمایندگان نیز با حضور در جلسات دولت نظرات کارشناسی خود را ارائه کرده اند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet