هدر اصلی
1396/05/07 09:16:41
سرویس دیگر رسانه‌ها
عبدالهی تاکید کرد:

ضرورت ایجاد شهرک اختصاصی معدن در شهرستان اهر

نماینده مردم شهرستان های اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی، ایجاد شهرک اختصاصی معدن در شهرستان اهر را برای توسعه اقتصادی منطقه ضروری برشمرد.
ضرورت ایجاد شهرک اختصاصی معدن در شهرستان اهر نماینده مردم شهرستان های اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی، ایجاد شهرک اختصاصی معدن در شهرستان اهر را برای توسعه اقتصادی منطقه ضروری برشمرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605101695563811.jpg ضرورت,ایجاد,شهرک,اختصاصی,معدن,در,شهرستان,اهر Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، بیت الله عبدالهی در جلسه مشترک با مدیر عامل سازمان صنایع کوچک وشرکت شهرکهای صنعتی کشور، فرماندار و صاحبان واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی شهرستان اهر گفت: شهرستان اهر ظرفیت های بالای معدنی دارد.

نماینده مردم شهرستان های اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی، گفت: شهرستان اهر به جهت قابلیت ویژه در حوزه معدن و قرار گرفتن در  مسیر معادن مختلف از جمله معادن طلا و مس ایجاد صنایع جنبی در این شهرستان ضروری بوده و انتظار داریم پیگیری لازم در این مورد صورت گیرد.

وی افزود: متأسفانه برخی مدیران اقدامات قابل توجهی  را برای برای رونق سرمایه گذاری واشتغال انجام نداده اند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، توانمندی های  منطقه را در زمینه های کشاورزی، معدن و گردشگری بسیار مهم عنوان کرد و خواستار تلاش مضاعف همه  مدیران در این خصوص شد.

به گزارش مهر، نماینده مردم شهرستان های اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی، برگزاری آموزشهای مختلف برای سرمایه گذاران را در زمینه های مرتبط موجب توسعه و تقویت فعالیتهای اقتصادی آنها اعلام کرد و خواستار تحقق این امر شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet