هدر اصلی
1396/05/06 11:51:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
عثمانی:

نگاه عادلانه به مناطق محروم تحکیم نظام را به دنبال دارد

نماینده بوکان در مجلس شورای اسلامی، گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی در مناطق مرزی و شهرهای کردنشین و محروم با نگاه عادلانه تحکیم می‌شود.
نگاه عادلانه به مناطق محروم تحکیم نظام را به دنبال دارد نماینده بوکان در مجلس شورای اسلامی، گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی در مناطق مرزی و شهرهای کردنشین و محروم با نگاه عادلانه تحکیم می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201610101195702371.jpg نگاه,عادلانه,به,مناطق,محروم,تحکیم,نظام,را,به,دنبال,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد قسیم عثمانی در دومین جلسه شورای اداری شهرستان بوکان اظهارداشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی در مناطق مرزی و شهرهای کردنشین و محروم با نگاه عادلانه تحکیم می‌شود و اگر نگاه عادلانه را به مناطق دوردست برسانیم، مردم نظام خود را بیش از پیش دوست خواهند داشت.

 نماینده بوکان در مجلس شورای اسلامی، در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه منابع مالی کشور در شرایط فعلی، به گونه‌ای است که پس از چهار ماه از سالجاری، به علت محدودیت‌های مالی، یک ریال بودجه عمرانی در کشور تخصیص و پرداخت نشده است افزود: محدودیت‌های دولت متأسفانه با محرومیت‌های استان آذربایجان غربی و شهرستان بوکان همزمان شده است و حل مسئله را سخت‌تر و پیچیده‌تر کرده است و محدودیت‌های سازمان بهزیستی برای مردم قابل پذیرش است.

عثمانی آذربایجان‌غربی را استان تفاوت‌ها و تبعیض‌ها عنوان کرد و افزود: بی‌عدالتی به‌طور چشمگیری در این استان وجود دارد و هنوز بخشی از رسالت‌های انقلاب اسلامی به آذربایجان‌غربی نرسیده است و پس از ۳۹ سال، درگیر مشکلاتی هستیم که قبل از انقلاب وجود داشته است.

نماینده بوکان در مجلس شورای اسلامی افزود: بخشی از اتفاقی که انقلاب اسلامی به‌خاطر آن به وقوع پیوست، هنوز در آذربایجان‌غربی برچیده نشده است که این بخش برای مردمی که نظام و رهبری را دوست دارند و خود را جزوی از نظام می‌دانند و سینه را مقابل دشمن سپر کرده‌اند، اما قسمتی از برکت‌های نظام هنوز متوجه این استان و شهرستان بوکان نیست.

وی تصریح کرد: این وضعیت صرفاً در بوکان صادق نیست، بلکه در شهرستان‌هایی مانند تکاب و شاهین‌دژ وضعیت نامناسب‌تری وجود دارد و هرچه فاصله شهری از مرکز استان بیشتر باشد، فاصله آن از امکانات نیز بیشتر است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با انتقاد از استاندار آذربایجان‌غربی که سفرهای محدودی به شهرستان‌های بوکان، تکاب و شاهین‌دژ داشته است، افزود: ما که گناه نداریم که فاصله شهر ما از مرکز استان زیاد است و دوست داشتیم در ۲۰ کیلومتری مرکز استان قرار داشتیم تا امکانات به نحو مطلوبی در شهر ما قرار می‌گرفت.

به گزارش مهر، نماینده بوکان در مجلس شورای اسلامی، خواستار نگاه عادلانه در همه زمینه‌ها در شهرستان بوکان به ویژه در زمینه بهزیستی شد و افزود: جامعه هدف بهزیستی شهرستان بوکان نسبت به سایر شهرستان‌های دیگر استان بیشتر است اما امکاناتی که دریافت می‌کنند به مراتب کمتر است و ضرورت دارد با نگاه عادلانه امکانات در سطح استان تقسیم شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet