هدر اصلی
1396/05/06 11:35:00
سرویس سیاسی
جاسمی:

بازرسی از مراکز نظامی ایران خط قرمز است/ ترامپ مدعی نظارت بر اجرای برجام است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است نظارت بر اجرای برجام ازسوی ترامپ ادعایی بیش نیست چراکه آمریکا بارها باعث نقض آشکار روح برجام شده است.
بازرسی از مراکز نظامی ایران خط قرمز است/ ترامپ مدعی نظارت بر اجرای برجام است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است نظارت بر اجرای برجام ازسوی ترامپ ادعایی بیش نیست چراکه آمریکا بارها باعث نقض آشکار روح برجام شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201608103892036884.jpg بازرسی,از,مراکز,نظامی,ایران,خط,قرمز,است/,ترامپ,مدعی,نظارت,بر,اجرای,برجام,است Icana

سیدقاسم جاسمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در واکنش به تصمیم آمریکا مبنی بر بازرسی از سایت های نظامی ایران، گفت: بازرسی از سایت های نظامی یا موشکی جمهوری اسلامی از خطوط قرمز بوده و هیچ گاه اجازه این اقدام به آمریکا داده نمی‌شود.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: از زمان مذاکرات هسته ای بارها خطوط قرمز خود را توضیح داده ایم و حتی اعلام کرده ایم قصد دستیابی به سلاح هسته ای را نداریم از این رو بازرسی از مراکز نظامی غیر ممکن است.

وی در ادامه با بیان اینکه پیش از این قانونی در مجلس برای منع بازرسی از مراکز نظامی ایران به تصویب رسید، یادآور شد: بر اساس این قانون جهت حفظ دستاوردهای هسته ای و نظامی غرب مجاز به بازرسی از مراکز نظامی ایران نخواهد بود.

جاسمی در ادامه با بیان اینکه ترامپ به دنبال بهانه از توافق برجام است، اظهار داشت: قطعا کشورهای اروپایی به خاطر ادعای ترامپ نمی توانند درخواست بازرسی از مراکز نظامی ایران را بدهند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: طرح قصد نظارت بر برجام با بازدید از مراکز نظامی توسط ترامپ در حالی صورت گرفته است که آمریکا بارها اقدام به نقض آشکار روح برجام کرده است و کشورهای اروپایی نیز به این موضوع واقف بوده و برای آن نگران هستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet