هدر اصلی
1396/05/06 12:25:27
سرویس اجتماعی
کیانپور مطرح کرد:

وجود 16 هزار جانباز در استان لرستان/ نیاز جدی استان به بیمارستان تخصصی جانبازان

عضو مجمع نمایندگان استان لرستان با یادآوری وجود حدود ۱۶ هزار جانباز در این استان، گفت: استان نیاز جدی به بیمارستان تخصصی جانبازان دارد.
وجود 16 هزار جانباز در استان لرستان/ نیاز جدی استان به بیمارستان تخصصی جانبازان عضو مجمع نمایندگان استان لرستان با یادآوری وجود حدود 16 هزار جانباز در این استان، گفت: استان نیاز جدی به بیمارستان تخصصی جانبازان دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104779355879.jpg وجود,16,هزار,جانباز,در,استان,لرستان/,نیاز,جدی,استان,به,بیمارستان,تخصصی,جانبازان Icana

مجید کیانپور در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از نبود بیمارستان تخصصی جانبازان در  استان لرستان، گفت: حدود 16 هزار جانباز در استان لرستان وجود دارد اما این استان فاقد بیمارستان تخصصی برای ارائه خدمات درمانی مطلوب به جانبازان است.

تاکید بر لزوم فراهم نمودن خدمات رفاهی و درمانی مناسب برای جانبازان استان لرستان

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم فراهم نمودن خدمات رفاهی و درمانی مناسب برای جانبازان استان لرستان، گفت: در جنگ تحمیلی مردم استان لرستان همانند سایر هموطنان دین خود را به ایران و اسلام ادا کردند و موجب افتخار و سربلندی کشور عزیزمان شده اند از این رو باید جایگاه والای شهیدان، معلولان و جانبازان به عنوان یک وظیفه ملی و دینی حفظ شود.

ضرورت تکریم جانبازان و معلولان هشت سال دفاع مقدس

کیانپور بر ضرورت تکریم جانبازان و معلولان هشت سال دفاع مقدس تاکید کرد و یادآور شد: تکریم جانبازان وظیفه ای همگانی است و این موضوع باید در جامعه به نحو احسن نهادینه شود؛ رزمندگان این مرز و بوم در هشت سال دفاع مقدس با اعتقادی پایدار در جبهه های نبرد حق علیه باطل در برابر دشمن ایستادند و امنیت و آرامش امروز کشور نتیجه همین ایستادگی و رشادت ها است.

جانبازان استان لرستان برای امور درمانی خود با مشکلات زیادی روبرو هستند

عضو مجمع نمایندگان استان لرستان با انتقاد از اینکه جانبازان استان لرستان برای امور درمانی خود با مشکلات زیادی روبرو هستند، تصریح کرد: انتظار می رود بنیاد شهید نسبت به ایجاد بیمارستان تخصصی در مرکز استان اقدام نماید تا اندکی از مشکلات درمانی این قشر مرتفع شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet