هدر موبایل
1396/05/06 13:40:55
سرویس دیگر رسانه‌ها
عبدالهی تاکید کرد:

ضرورت ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری اهر

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی، بر ضرورت ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری اهر تاکید کرد.
ضرورت ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری اهر نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی، بر ضرورت ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری اهر تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605101695563811.jpg ضرورت,ایجاد,درآمد,پایدار,برای,شهرداری,اهر Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، بیت الله عبدالهی در در دیدار با جمعی از اهالی منطقه بهرام آباد شهر اهر گفت: شهرداری اهر اکنون از وضعیت مالی مطلوبی برخوردار نیست و با همکاری مسئولین تلاش می کنیم تا درآمد پایدار برای شهرداری ایجاد کنیم.

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی، گفت: شهرداری اهر نیروی انسانی بیش از حد دارد و این تعداد جمعیت شاغل برای شهرداری واقعا زیاد است در حالی که اگر اقوام و آشنایان در شهرداری اهر به کارگیری نشده بودند و شاید با کاهش هزینه ها بتوان کوچه هایی که از نعمت آسفالت محروم هستند بهره مند شوند.

وی افزود: با توجه به این‌که ۱۰ هزار تن قیر برای آسفالت راه های روستایی تخصیص یافته سعی می کنیم تا بتوانیم بخشی از این قیر را جهت آسفالت ریزی کوچه های شهر اهر به شهرداری اختصاص یابد.

عبدالهی ادامه داد: با توجه به اینکه تامین حقوق نزدیک به ۵۰۰ نفر پرسنل شهرداری اهر کمی مشکل است ولی برای اخذ امکانات و تجهیزات برای شهرداری اهر تلاش می کنیم تا مشکلات پیش روی این مجموعه حل شود.

وی گفت: متاسفانه عده ای توان حل مشکلات جامعه و رویارویی با سایر ارگان ها و نهادها را ندارند ولی می توانند یک مغازه دار را تحت فشار قرار داده و بیکار کنند و به این دسته از افراد که بی جهت مانع تراشی می کنند نمی توان لقبی غیر از خائن داد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، افزود: وظیفه وکیل مردم پیگیری امور و تلاش برای رفع مشکلات مردم است، نماینده مردم در مجلس بایستی برای حل مشکلات مردم تلاش کند نه اینکه سیاسی بازی کند.

به گزارش مهر، نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی، ابراز داشت: توسعه مناطق شهری و روستایی تنها با مشارکت و همکاری مسئولین و مردم محقق می‌شود، اگر در بین مردم و مسئولین اتحاد و همدلی وجود نداشته باشد یقیناً نمی توان کاری از پیش برد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet