هدر اصلی
1396/05/06 16:15:48
سرویس دیگر رسانه‌ها
گودرزی:

آفت حمایت کالای ایرانی پایین بودن کیفیت است

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی، گفت: آفت حمایت کالای ایرانی پایین بودن کیفیت است.
آفت حمایت کالای ایرانی پایین بودن کیفیت است نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی، گفت: آفت حمایت کالای ایرانی پایین بودن کیفیت است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606105791529952.jpg آفت,حمایت,کالای,ایرانی,پایین,بودن,کیفیت,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عباس گودرزی در  جلسه بررسی وضعیت اشتغال در حوزه سازمان‌های فنی و حرفه‌ای شهرستان بروجرد، اظهار داشت: باید تمرکز و توجه بیشتر به مسایل کرد و برای رسیدن به هدف باید برنامه‌ریزی داشت.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی، افزود: با سازوکارهای فعلی نمی‌توان به اهدافی که مقام معظم رهبری ترسیم کرده‌اند، رسید براین اساس باید تغییراتی درنوع نگرش و ظرفیت‌ها ایجاد شود .

وی با بیان این‌که «اقتصاد مقاومتی اصلاح الگوی مصرف است»، تصریح کرد: آفت حمایت کالای ایرانی پایین بودن کیفیت است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، اضافه کرد: امروز عرصه جنگ اقتصادی است و تولید کننده‌ای که به صورت عمدی استانداردها را رعایت نمی‌کند موجب کاهش کیفیت کالا می‌شود در حقیقت به اقتصاد کشور ضربه وارد کرده است.

به گزارش ایسنا، نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: یکی ازراهکارهای مقابله با کاهش کیفیت افزایش مهارت و مهارت افزایی است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet