ایام محرم 1398
1396/05/07 10:19:48
سرویس اجتماعی
قربانی:

انتخابات نظام پزشکی به هیچ وجه ابطال نمی‌شود/ تکذیب ورود کمیسیون بهداشت مجلس به پرونده انتخابات

رییس هیات نظارت بر انتخابات نظام پزشکی گفت: به هیچ وجه قرار نیست در مسیر ابطال انتخابات نظام پزشکی یا رای گیری از رای نداده ها حرکت کنیم زیرا لزومی برای اتخاذ چنین تصمیمی وجود ندارد.
انتخابات نظام پزشکی به هیچ وجه ابطال نمی‌شود/ تکذیب ورود کمیسیون بهداشت مجلس به پرونده انتخابات رییس هیات نظارت بر انتخابات نظام پزشکی گفت: به هیچ وجه قرار نیست در مسیر ابطال انتخابات نظام پزشکی یا رای گیری از رای نداده ها حرکت کنیم زیرا لزومی برای اتخاذ چنین تصمیمی وجود ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201609104589045903.jpg انتخابات,نظام,پزشکی,به,هیچ,وجه,ابطال,نمی‌شود/,تکذیب,ورود,کمیسیون,بهداشت,مجلس,به,پرونده,انتخابات Icana

محمد حسین قربانی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با رد برخی اخبار مبنی بر تشکیل کمیته ای در کمیسیون بهداشت و درمان برای بررسی انتخابات نظام پزشکی، افزود: هیات مرکزی انتخابات نظام پزشکی همچنان فعالیت خود را انجام می دهد و اصلا نیازی به ورود کمیسیون بهداشت و درمان مجلس نیست این درحالی است که سه نفر از اعضای این کمیسیون نیز عضو ناظر مجلس در انتخابات نظام پزشکی هستند.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: صحت و سقم انتخابات نظام پزشکی و تعیین تکلیف انتخابات تا 11 مرداد اعلام خواهد شد و جای هیچ گونه نگرانی نیست زیرا هیات مرکزی جلسات مستمر خود را برگزار می کند و نیازی به تشکیل کمیته ای ویژه در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس نیست.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: نظر نهایی هیات مرکزی اعلام می کند و هیات مرکزی نیز در چارچوب قانون تصمیم می گیرد و به هیچ وجه قرار نیست در مسیر ابطال انتخابات یا رای گیری از رای نداده ها حرکت کنیم زیرا لزومی برای اتخاذ چنین تصمیمی وجود ندارد.

رییس هیات نظارت بر انتخابات نظام پزشکی  یادآور شد: همه اعتراض ها با جدیت مورد رسیدگی قرار می گیرد و رای و نظر هیات مرکزی نظارت فصل الخطاب خواهد بود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet