هدر اصلی
1396/05/07 11:26:53
سرویس استان ها
بنایی مطرح کرد:

سفر رئیس مجلس به گناباد و بجستان سرآغاز توسعه و تحول اقتصادی منطقه

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از سفر دکتر لاریجانی به حوزه انتخابیه اش گفت:سفر رئیس مجلس شورای اسلامی به منطقه گناباد و بجستان زمینه ساز تحول در توسعه منطقه می شود.
سفر رئیس مجلس به گناباد و بجستان سرآغاز توسعه و تحول اقتصادی منطقه نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از سفر دکتر لاریجانی به حوزه انتخابیه اش گفت:سفر رئیس مجلس شورای اسلامی به منطقه گناباد و بجستان زمینه ساز تحول در توسعه منطقه می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201701109998394220.jpg سفر,رئیس,مجلس,به,گناباد,و,بجستان,سرآغاز,توسعه,و,تحول,اقتصادی,منطقه Icana

حمید بنایی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با قدردانی از حضور رئیس مجلس شورای اسلامی در مراسم بزرگداشت محمد تقی بهلول گنابادی گفت:دکتر لاریجانی براساس دعوت صورت گرفته، در سفری که به استان خراسان رضوی داشتند بازدیدی از شهرستان های گناباد و بجستان داشتند و از نزدیک و بصورت میدانی در جریان مسائل و مشکلات این منطقه قرار گرفتند.

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی، افزود:رئیس مجلس با حضور در نشست شورای ادرای بجستان و همچنین جلسه شورای اشتغال گناباد در جریان امور و پروژه های عمرانی و اشتغالزایی در این مناطق قرار گرفت.

وی ادامه داد:ائمه جمعه و فرمانداران گناباد و بجستان بعد از بازدیدهای میدانی رئیس مجلس از حوزه انتخابیه ام، گزارشاتی به رئیس مجلس درباره مشکلات و مسائل مردم ارائه کردند و دکترلاریجانی نیز اظهار داشتند پیگیر رفع مسائل مختلف مردم است و مساعدت های لازم را برای تسریع در اجرای پروژه ها در گناباد و بجستان انجام می دهد.

بنایی با تاکید بر لزوم رفع مشکل بیکاری در حوزه انتخابیه و کل کشور افزود:قنات قصبه گناباد ثبت جهانی شده و این قنات و سایر ظرفیت های گردشگری در منطقه، در صورت تقویت زیرساخت ها می تواند در اشتغالزایی نقش مهمی داشت باشد.

نماینده مردم گناباد وبجستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت رفع مشکل کمبود آب در بجستان افزود:از رئیس مجلس درخواست شد که به مسائل کشاورزان در زمینه خسارت ناشی از وسرمازدگی و کمبود آب رسیدگی شود و اعتبارات لازم برای تکمیل زیرساخت های گردشگری به این منطقه اختصاص یاید.

این نماینده مردم در مجلس دهم، افزود:تکمیل زیرساخت ها در بجستان و گناباد، دوبانده کردن جاده ها، تسریع در برگزاری مناقصه مربوط به راه آهن و فرودگاه گناباد از دیگر مواردی بود که به عنوان مطالبات مردم منطقه در نشست با رئیس مجلس مطرح و بررسی شد.

این عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی،گفت:با توجه به تاکید دکتر لاریجانی برای رشد اشتغالزایی و توجه به مشکلات روستاییان شهرستان های گناباد و بجستان؛ پیش بینی می شود روند توسعه در منطقه متحول شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet