هدر موبایل
1396/05/07 11:38:20
سرویس استان ها
علوی اعلام کرد:

دولت حمایت ویژه از فعالان رسانه را در اولویت قرار دهد/ مدیریت آب مهمترین چالش کردستان

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی، گفت: زیرساخت های رسانه ای و اطلاع رسانی در کردستان ضعیف است و باید دولت رسانه های محلی در این استان را مورد حمایت ویژه قرار دهد.
دولت حمایت ویژه از فعالان رسانه را در اولویت قرار دهد/ مدیریت آب مهمترین چالش کردستان نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی، گفت: زیرساخت های رسانه ای و اطلاع رسانی در کردستان ضعیف است و باید دولت رسانه های محلی در این استان را مورد حمایت ویژه قرار دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/43104.jpg دولت,حمایت,ویژه,از,فعالان,رسانه,را,در,اولویت,قرار,دهد/,مدیریت,آب,مهمترین,چالش,کردستان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سید احسن علوی در نشست با خبرنگاران رسانه های جمعی استان کردستان اظهار داشت: رسانه در عصر حاضر از اهمیت ویژه ای برخوردار است و به همین دلیل باید دولت به صورت ویژه حمایت از رسانه و فعالان این بخش را در اولویت قرار دهد.

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه امروز کسی نمی تواند منکر تاثیر رسانه های جمعی در توسعه و پیشرفت باشد، عنوان کرد:کشورهای استعماری با بهره برداری از ظرفیت های رسانه ای به دنبال اهداف خود هستند و به همین دلیل ما نیز باید نسبت به حوزه رسانه با جدیت ویژه ای برخورد کرده و این بخش را مورد حمایت قرار دهیم.

نماینده سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز کشورهای مختلف جهان نگاهی ویژه به حوزه رسانه دارند و به دلیل تاثیرگذاری بالای رسانه در تمامی حوزه های توسعه و پیشرفت باید نگاهی ویژه به این بخش صورت گیرد.

وی بیان کرد: در حالی که امروز دشمنان ما سرمایه گذاری ویژه روی رسانه ها صورت می دهند ولی ما از رسانه های جمعی حمایت نمی کنیم و این مهم در خصوص رسانه های محلی تا حدودی جای نگرانی دارد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، به وضعیت رسانه های محلی در استان کردستان اشاره کرد و یادآور شد: متاسفانه زیرساخت های رسانه ای در استان کردستان نگران کننده است و تنها با حمایت های دولتی است که می توان در این بخش به شرایط بهتری دست پیدا کرد.

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران مجلس شورای اسلامی، در ادامه ضمن اشاره به وضعیت مدیریت بخش آب در استان کردستان، ادامه داد: این بخش یکی از چالش های استان کردستان به شمار می رود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet