هدر موبایل
1396/05/07 14:42:35
سرویس استان ها
عبدالهی خبرداد:

آسفالت ریزی ۳۵ کیلومتر از بزرگراه اهر-تبریز تا ۱۵ مرداد آغاز می شود/ ارائه خدمات درمانی شهرستان اهر فقط در ساعات اداری

نماینده مردم شهرستان های اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی، از شروع آسفالت ریزی بخشی از بزرگراه اهر – تبریز تا ۱۵ مرداد امسال خبر داد.
آسفالت ریزی ۳۵ کیلومتر از بزرگراه اهر-تبریز تا ۱۵ مرداد آغاز می شود/ ارائه خدمات درمانی شهرستان اهر فقط در ساعات اداری نماینده مردم شهرستان های اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی، از شروع آسفالت ریزی بخشی از بزرگراه اهر – تبریز تا ۱۵ مرداد امسال خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605103959644684.jpg آسفالت,ریزی,۳۵,کیلومتر,از,بزرگراه,اهر-تبریز,تا,۱۵,مرداد,آغاز,می,شود/,ارائه,خدمات,درمانی,شهرستان,اهر,فقط,در,ساعات,اداری Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، بیت الله عبدالهی گفت: طبق اعلام ؛عملیات احداث ۳۵ کیلومتر از مسیرهای بزرگراه اهر –  تبریز انجام شده است و امسال کار آسفالت آنها به اتمام خواهد رسید.

نماینده مردم شهرستان های اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به پتانسیل های خوب شهرستان اهر در بخش های کشاورزی، دامداری، گردشگری و معدنی افزود: اگر در این بخش ها زیرساخت ها آماده شود و از سرمایه گذاران نیز حمایت شود تا حدودی مشکل بیکاری حل خواهد شد.

وی با اشاره به بارش های کم در سال های اخیر و نیاز بخش کشاورزی به آب گفت: اگر با برنامه ریزی های مناسب و ارایه تسهیلات کم بهره از سوی مسئولان جهادکشاورزی،سدهای معیشتی در روستاها احداث شود و اراضی کشاورزی نیز به سیستم های نوین آبیاری تجهیز شود تا حدودی مشکل تأمین آب کشاورزی حل خواهد شد.

وی همچنین با اشاره به وجود بیش از ۷۰ هزار نفر بیمه شده و مستمری بگیر در تأمین اجتماعی شهرستان اهر گفت: متأسفانه ارایه خدمات درمانی در مرکز بهداشتی و درمانی تأمین اجتماعی شهرستان اهر در ساعات اداری است که لازم است این ارایه خدمات دو شیفته باشد و ما هم در تحقق آن تلاش خواهیم کرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، همچنین با اشاره به ارایه خدمات درمانی بیمارستان باقرالعلوم شهرستان اهر به شهرستان های منطقه ارسباران و حتی مراجعه کنندگانی از استان اردبیل، راه اندازی بخش ام آر آی در راستای عدم مراجعه بیماران به مرکز استان را ضروری دانست.

نماینده مردم شهرستان های اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی، همچنین با اشاره به فعالیت مراکز عالی در شهرستان اهر گفت: توسعه کمی و کیفی و به خصوص رشته های تحصیلی در مقاطع بالاتر و مورد نیاز جامعه در دانشگاه های دولتی و غیردولتی فعال شهرستان اهر لازم و ضروری است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet