هدر موبایل
1396/05/07 16:51:33
سرویس اجتماعی
میرزایی نیکو:

تعیین تکلیف لایحه کمربند سبز تهران در هاله‌ای از ابهام/ منافع افراد پرنفوذ با تصویب لایحه به خطر می افتد

عضو مجمع نمایندگان استان تهران با انتقاد از اینکه هیچ گونه اراده ای برای تعیین تکلیف لایحه کمربند سبز تهران وجود ندارد، گفت: به طور قطع منافع افراد پرنفوذ با تصویب این لایحه به خطر می افتد.
تعیین تکلیف لایحه کمربند سبز تهران در هاله‌ای از ابهام/ منافع افراد پرنفوذ با تصویب لایحه به خطر می افتد عضو مجمع نمایندگان استان تهران با انتقاد از اینکه هیچ گونه اراده ای برای تعیین تکلیف لایحه کمربند سبز تهران وجود ندارد، گفت: به طور قطع منافع افراد پرنفوذ با تصویب این لایحه به خطر می افتد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606106355304239.jpg تعیین,تکلیف,لایحه,کمربند,سبز,تهران,در,هاله‌ای,از,ابهام/,,منافع,افراد,پرنفوذ,با,تصویب,لایحه,به,خطر,می,افتد Icana

قاسم میرزایی نیکو در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت ، با انتقاد از بی توجهی نسبت به توسعه کمربند سبز تهران طی سال های متمادی درباره بررسی لایحه کمربند سبز در شورای شهر، گفت: به طور قطع توسعه کمربند سبز تهران می تواند اقدام و گامی موثر برای مقابله با زمین خواری، کوه خواری، گسترش مناطق حاشیه ای، ساخت و سازهای بی رویه شهری و همچنین بهبود وضعیت هوای پایتخت باشد.

نماینده مردم دماوند در مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از اینکه هیچ گونه اراده ای برای توسعه کمربند سبز و همچنین تعیین تکلیف لایحه کمربند سبز تهران وجود ندارد، تصریح  کرد: به دلیل آنکه کمربند سبز تهران از بسیاری از مناطق عبور می کند و ممکن است بسیاری از پادگان ها، مراکز تولیدی و تجاری را در بر بگیرد.

وی افزود: بنابراین نهایی شدن و تحقق توسعه کمربند سبز نیازمند اراده و عزم ملی بوده و تنها با تصویب لوایحی مانند کمربند سبز نمی توان این موضوع را تحقق بخشید.

نماینده مردم دماوند در مجلس دهم، با تاکید بر اینکه به طور قطع کمربندسبز تهران یکی از دستورالعمل ها و موضوعات مطروحه مجمع نمایندگان تهران در جلسه با شورای شهر پنجم خواهد بود، گفت: موضوع توسعه کمربند سبز تهران را در نخستین جلسه با شورای شهر پنجم و شهردار جدید مطرح خواهیم کرد و با اراده ای قوی در جهت عملیاتی کردن توسعه کمربند سبز و تعیین تکلیف لایحه مورد نظر گام خواهیم برداشت.

عضو مجمع نمایندگان استان تهران به خطر افتادن منافع مالی افراد و گروه های پرنفوذ و خاص را از جمله عوامل سد راه تعیین تکلیف  و تصویب لایحه کمربند سبز تهران دانست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet